Reklama

Zebrali się we trzech, palilli ognisko w lesie - policja kieruje wnioski do sądu

Opublikowano:
Autor:

Zebrali się we trzech, palilli ognisko w lesie - policja kieruje wnioski do sądu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Skierowaniem wniosków o ukaranie do sądu zakończyła się wyprawa trzech mężczyzn do lasu w okolicach m. Pałecznica, gdzie rozpalili ognisko i słuchali głośnej muzyki. Policjanci powiadomieni zostali o grupowaniu się osób oraz o paleniu ogniska w tym rejonie. Napotkane tam osoby tłumaczyły, że przyjechały spędzić tu swój wolny czas, niestety nie zwracając uwagi na obowiązujące przepisy i zakazy.

31 marca wieczorem funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że w lesie w okolicy miejscowości Pałecznica, grupa osób rozpaliła ognisko i słucha głośno muzyki. Na miejscu okazało się, że trzech mężczyzn w wieku: 26, 28 i 29-lat spędza tam swój czas wolny, wbrew obowiązującym przepisom. Mężczyźni tłumaczyli policjantom, że chcieli wspólnie spędzić czas i wiedzą, że tym samym naruszyli aktualnie obowiązujące przepisy dotyczące gromadzenia i poruszania się osób.

Zostali poinformowani przez policjantów, że zostaną sporządzone względem nich wnioski o ukaranie do sądu zarówno o nie dostosowaniu się do przepisów dotyczących zwalczania epidemii koronawirusa - zakazu gromadzenia się i poruszania się osób oraz przeciwpożarowych - dotyczących sprowadzenia niebezpieczeństwa pożaru.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE