Reklama

Wypadek 6-latka na quadzie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej

Wypadek 6-latka na quadzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj wieczorem dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na terenie jednej z posesji w gminie Michów doszło do nieszczęśliwego wypadku. 6-letnie dziecko podczas jazdy quadem uderzyło w słupek znajdujący się na terenie podwórka. Z obrażeniami głowy zostało przetransportowane do szpitala. Rodzice chłopca byli trzeźwi. 

Wypadki na quadach choć do najczęstszych nie należą, to w większości zdarzają się poza drogami publicznymi. Tak też było wczoraj wieczorem na terenie jednej z miejscowości w gminie Michów.

Kilkuletnie dziecko, znajdujące się pod opieką rodziców, jeździło dziecięcym quadem. 6-latek uderzył pojazdem w słupek znajdujący się na terenie podwórka. W wyniku tego zdarzenia z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Rodzice chłopca byli trzeźwi.

Policjanci przypominają, że quady mogą stanowić poważne zagrożenie dla jego użytkowników, zwłaszcza dla dzieci. To rodzice mają obowiązek dbać o bezpieczeństwo dziecka, aby korzystało w sposób prawidłowy z czterokołowca. Czasem nie do końca przemyślany zakup może być powodem przykrych przeżyć, a nawet tragedii.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE