Reklama

Warsztaty muzyczno-duchowe z Oratorium

Opublikowano:
Autor:

Warsztaty muzyczno-duchowe z Oratorium - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fundacja z Różą oraz Stowarzyszenie Alwernia zapraszają miłośników muzyki sakralnej i wielogłosu na warsztaty muzyczno-duchowe z Oratorium "Nieszpory o Niepokalanym Sercu Maryi z bł. Honoratem".

Warsztaty odbędą się dniach 23-25 lutego (piątek-niedziela) 2018 roku w klasztorze Braci Kapucynów w Lubartowie.

Warsztaty muzyczne poprowadzi Paweł Bębenek, niekwestionowanym autorytetem i znanym autorem wielu kompozycji i aranżacji słyszanych często podczas liturgii w naszych kościołach. 

- Paweł Bębenek przez dwa dni będzie pracował z osobami, które zgłoszą się jako chętne, aby poznać szczegóły jego pracy kompozytorskiej w teorii oraz praktyce. W ramach spotkań warsztatowych przewidziane jest przygotowanie Oratorium, które zostanie zaprezentowane podczas koncertu 25 lutego 2018 o godzinie 16:00 w kościele kapucyńskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w warsztaty, a tych, którzy nie znajdują w sobie inspiracji, aby śpiewać – do wysłuchania koncertu. Niewątpliwie zarówno warsztaty, jak i ich zwieńczenie, Oratorium, będą niezwykle ciekawym doświadczeniem - zachęcają organizatorzy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE