Reklama

Uroczyste wprowadzenie komendanta powiatowego w Lubartowie

Opublikowano:
Autor:

Uroczyste wprowadzenie komendanta powiatowego w Lubartowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 16 lipca w lubartowskiej komendzie odbyło się uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Lubartowie mł. insp. Andrzeja Antoniewskiego. Wprowadzenia dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, służb współpracujących z Policją, kadra kierownicza jednostki, policjanci oraz pracownicy cywilni.

We wtorek o godz. 14:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie odbyła się ceremonia wprowadzenia szefa lubartowskich stróżów prawa oraz symboliczne powitanie ze sztandarem jednostki.

W ceremonii uczestniczyli Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie insp. Robert Szewc, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie mł. insp. Katarzyna Węgrzyn, przedstawiciele władz samorządowych i służb współpracujących z Policją a także policjanci i pracownicy cywilni jednostki. Po wręczeniu rozkazu nowo powołanemu komendantowi złożono gratulacje i życzono sukcesów w kierowaniu jednostką.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE