Szedł przed siebie. Nie potrafił powiedzieć gdzie mieszka i dokąd idzie

wiadomosci Zagubionego i zdezorientowanego starszego mężczyznę znaleźli w sobotę wieczorem dzielnicowi z Posterunku Policji w Kamionce. Mężczyzna szedł przed siebie, kontakt z nim był utrudniony.

Źródło: KWP w Lublinie

Opublikowano: 28 lipca 2020 09:33 | Aktualizacja: 28 lipca 2020 09:33

W sobotę dzielnicowy Posterunku Policji z Kamionki dostał zgłoszenie o tym, że w okolicach miejscowości Wólka Krasienińska idzie drogą starszy mężczyzna, który wydaje się być zagubiony. Dzielnicowi natychmiast pojechali we wskazane miejsce, gdzie przy drodze zastali opisywanego 78-latka. Kontakt z nim był utrudniony, gdyż nie potrafił  podać miejsca swojego zamieszkania, a także celu dokąd idzie. Jak się okazało mężczyzna miał przy sobie dokument tożsamości na podstawie którego policjanci dowiedzieli się, gdzie mieszka.

 

Ze względu na stan zdrowia i ogólne zdezorientowanie 78-latka  policjanci zabrali go do radiowozu i odwieźli do domu - do Lublina. Okazało się podczas rozmowy, że mężczyzna wyszedł z domu już w godzinach porannych i nie wiadomo jak znalazł się w Wólce Krasienińskiej.

 

O zaistniałej sytuacji zostały również poinformowane służby pomocowe, a także dzielnicowy odpowiedzialny za dany rejon.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.