Reklama

Szachowe Grand Prix na „100 lat Niepodległości”

Opublikowano:
Autor:

Szachowe Grand Prix na „100 lat Niepodległości” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubartowski Ośrodek Kultury oraz Sekcja Szachowa LUKS Lubartów kolejny rok z rzędu organizują Lubartowską Ligę Szachową.

W związku z setną rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę tegoroczna nazwa cyklu brzmi: Szachowe Grand Prix na „100 lat Niepodległości". Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do gier turniejowych.

Rozgrywki odbywać się będą przeważnie w ostatni piątek miesiąca (26 stycznia, 23 lutego, 23 marca, 27 kwietnia, 25 maja, 26 czerwca, 28 września, 26 październik, 23 listopada, 21 grudnia – finał - terminy mogą ulec zmianie) na godzinie 17:00 w Lubartowskim Ośrodku Kultury przy ul. Rynek II 1. Wiek i płeć nie gra roli, liczą się chęci. Szachy, to królewska gra, która uczy koncentracji i logicznego myślenia, pobudza i rozwija strategiczne działania. Cechy, które wyrabia pozwalają łatwiej radzić sobie z różnymi problemami, tak w szkole jak i w życiu. Rozstrzygnięcie cyku nastąpi 21 grudnia 2018. Poniżej prezentujemy regulamin: Szachowe Grand Prix Lubartowa na „100 lat Niepodległości" zwanej dalej (SGPL)

Do rozgrywek można dołączyć w dowolnym turnieju cyklu SGPL. By być sklasyfikowanym wystarczy wziąć udział w jednym turnieju. Zapisy w dniu zawodów bezpośrednio przed turniejem w godz. 16:45-17:00.

Szczegóły na plakacie:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE