Reklama

Reklama

Rumun groził pałką mieszkańcowi gminy Kock i ukradł mu pieniądze

Opublikowano: pon, 28 wrz 2020 15:48
Autor: | Zdjęcie: arch.

Rumun groził pałką mieszkańcowi gminy Kock i ukradł mu pieniądze - Zdjęcie główne

zdęcie ilustracyjne | foto arch.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 miesiące aresztu tymczasowego zastosował Sąd Rejonowy wobec 40- letniego obywatela Rumunii. Podczas sprzedaży piły spalinowej mieszkańcowi gminy Kock ukradł pieniądze i drewnianą pałką groził pozbawieniem życia. Mężczyznę zatrzymali policjanci.

Reklama

Do zdarzenia doszło 24 września bieżącego roku. Do małżeństwa, które wykonywało prace domowe u siebie na posesji podjechał samochodem marki Nissan Primera 40-letni mężczyzna. Oświadczył im, że ma do sprzedania dobrą piłę spalinową znanej marki. Potencjalny kupujący zainteresował się tą piłą i poprosił sprzedającego aby ten mu pokazał jak ona tnie. 40-latek wyjął piłę i zaczął ciąć drewno wskazane przez właściciela. W międzyczasie kobieta poszła do domu po pieniądze. Gdy przyniosła pieniądze jej mąż schował je do kieszeni w które był ubrany. Mieszkaniec gminy Kock  po zastanowieniu postanowił jednak nie kupować  piły i podziękował 40-latkowi. Sprzedający zaczął się awanturować, wyciągnął mężczyźnie pieniądze z kieszeni i zaczął uciekać. Wywiązała się między nimi sprzeczka podczas której 40-latek wyciągnął ze swojego samochodu drewnianą pałkę i zaczął nią grozić właścicielowi posesji. Po czym odjechał. Poszkodowany mężczyzna całą sprawę zgłosił na Policję.

 

40-letni obywatel Rumunii dzięki wspólnym działaniom funkcjonariuszy został zatrzymany przez krasnostawskich policjantów już na ich terenie służbowym. Lubartowscy kryminalni przetransportowali mężczyznę. Sąd zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt tymczasowy za popełnione przestępstwo. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE