Reklama

Policjanci wyposażeni w glukometry

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Policjanci wyposażeni w glukometry - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z inicjatywy Zarządu Terenowego NSZZP w Lubartowie odbyło się szkolenie dotyczące rozpoznawania i diagnozowania objawów cukrzycy. Funkcjonariusze bogatsi o nową wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy otrzymali gleukometry, które będą mogli wykorzystywać w trakcie służby.

Cukrzyca jest jedną z najpoważniejszych chorób cywilizacyjnych. Mówi się, że to choroba XXI wieku, dlatego też Zarząd Terenowy NSZZP w Lubartowie wyszedł z inicjatywą i zorganizował szkolenie, które ma na celu poszerzenie wiedzy i umiejętności funkcjonariuszy w zakresie udzielania pierwszej pomocy wobec osób chorych na cukrzycę. Szkolenie dotyczące rozpoznawania i diagnozowania objawów cukrzycy odbyło się w budynku lubartowskiej komendy. Przeprowadziła je mgr Beata Rakoczy - edukator diabetologiczna z Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Cukrzycą w Lublinie.

W szkoleniu oprócz policjantów wzięli również strażacy z PSP w Lubartowie. Funkcjonariusze bogatsi o nową wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy otrzymali glukometry, które będą mogli wykorzystywać w trakcie służby.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE