Reklama

Pięcioro zatrzymanych za kradzież oleju napędowego

Opublikowano:
Autor:

Pięcioro zatrzymanych za kradzież oleju napędowego - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wnikliwa analiza zdarzeń oraz właściwe typowanie sprawców przez policjantów, doprowadziły do zatrzymania 5 osób podejrzanych o dokonanie szeregu przestępstw na terenie gm. Michów. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy woj. lubelskiego w wieku od 18 do 46 lat, wśród których były 2 kobiety. Odpowiedzą za uszkodzenie mienia, kradzieże i kradzieże z włamaniem do pojazdów z których mieli dokonać kradzieży oleju napędowego.

W ubiegły piątek dyżurny lubartowskiej komendy otrzymał 2 zgłoszenia o kradzieży paliwa, do których miało dojść w nocy na terenie firmy transportowo-usługowej w Michowie oraz na terenie kopalni piachu w miejscowości Gołąb.

Policjanci na podstawie ujawnionych śladów oraz analizy podobnego zdarzenia, do którego miało dojść na początku lipca br. na terenie kopalni piachu w Gołębiu, wytypowali i zatrzymali 5 osób podejrzewanych m.in. o uszkodzenie mienia, kradzieże, kradzieże z włamaniem do pojazdów z których mieli dokonać kradzieży oleju napędowego.

Ponadto, wczoraj podczas przeszukania w domu 46-latka, lubartowscy kryminalni ujawnili i zabezpieczyli woreczki foliowe z zawartością amfetaminy.

Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu lubartowskiego, puławskiego i ryckiego, w wieku od 18 do 46 lat. Wśród nich były również 2 kobiety. Zatrzymani usłyszeli szereg zarzutów. Wobec 4 osób, decyzją prokuratury Rejonowej w Lubartowie zostały zastosowane środki zapobiegawcze w postaci dozorów Policji. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast, wobec 46-letniego mieszkańca gm. Michów, Sąd Rejonowy w Lubartowie zastosował dzisiaj środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Mężczyzna dokonał przestępstw w warunkach recydywy. Grozi mu za to kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE