Reklama

Reklama

Ognisko koronawirusa w szpitalu w Lubartowie. Pytania o szczegóły bez odpowiedzi

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Ognisko koronawirusa w szpitalu w Lubartowie. Pytania o szczegóły bez odpowiedzi - Zdjęcie główne

W poniedziałek informowaliśmy o wykryciu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u jednego z pacjentów szpitala w Lubartowie | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poinformowała o ustaleniu nowego ogniska koronawirusa w powiecie lubartowskim. To Oddział Chorób Wewnętrznych w miejscowym szpitalu.

Reklama

To pierwsze ognisko koronawirusa w szpitalu w Lubartowie. WSSE w Lublinie w czwartek poinformowała, że w ramach ogniska na Oddziale Chorób Wewnętrznych SPZOZ w Lubartowie stwierdzono dwa zakażenia. Dwie osoby przebywają w izolacji domowej, cztery osoby zostały objęte kwarantanną. Ognisko określono jako rozwojowe.

 

W poniedziałek informowaliśmy o wykryciu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 u jednego z pacjentów szpitala w Lubartowie. W efekcie do odwołania wstrzymano wówczas przyjęcia do Oddziału Chorób Wewnętrznych.

 

- U jednego z pacjentów, w trakcie hospitalizacji, został potwierdzony wynik w kierunku SARS-CoV-2. Pacjent był bezobjawowy - wyjaśniała wówczas Wioleta Wojciechowska, rzecznik prasowy szpitala w Lubartowie.

 

W ciągu kolejnych dwóch dni SPZOZ w Lubartowie wstrzymał przyjęcia na kolejne dwa oddziały: Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Urologiczny. Zwróciliśmy się do rzecznik szpitala z pytaniem o przyczyny takich decyzji. Czekamy na odpowiedź.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE