Reklama

Oddali krew dla potrzebujących i uczcili pamięć "Żołnierzy Wyklętych"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Oddali krew dla potrzebujących i uczcili pamięć "Żołnierzy Wyklętych" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci lubartowskiej komendy po raz kolejny pokazali, że pomoc drugiemu człowiekowi jest wpisana w służbę. Oddana przez nich krew w ramach akcji "SpoKREWnieni służbą" to niezmierne ważny gest dla osób chorych czy też ofiar wypadków. Jest to też oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym", którzy przelali krew w walce o wolną Polskę.

Dziś policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, Wydziału Kryminalnego oraz pracownicy cywilni lubartowskiej komendy w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubartowie oddali krew.

Pomoc drugiemu człowiekowi jest wpisana w zawód policjanta. Funkcjonariusze wielokrotnie podczas swojej służby są świadkami różnego rodzaju wypadków, w których giną ludzie, a duża ich część zostaje rannych. Dlatego też chętnie oddają to co mają najcenniejsze – krew która ratuje zdrowie i życie.

Oddając krew policjanci i pracownicy cywilni lubartowskiej komendy przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji „SpoKREWnieni służbą", która ma na celu zbiórkę krwi oraz oddanie hołdu "Żołnierzom Wyklętym", którzy przelali krew w walce o wolną Polskę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE