Reklama

Reklama

Nie żyje Waldemar Syta, wieloletni kierownik OPS-u w Kocku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Nie żyje Waldemar Syta, wieloletni kierownik OPS-u w Kocku - Zdjęcie główne

Waldemar Syta miał 52 lata. Od kilkunastu kierował OPS-em w Kocku | foto DSM/Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wieku 52 lat zmarł Waldemar Syta. Od lat kierował Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kocku. - Nie mogę się z tym wewnętrznie pogodzić - mówi Tomasz Futera, burmistrz Kocka.

Reklama

Odszedł zasłużony urzędnik z Kocka. Waldemar Syta zmarł 26 października br., w wieku 52 lat - poinformowali na portalu społecznościowym jego najbliżsi w środę, 5 listopada. Przez ostatnich kilkanaście lat kierował miejscowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Dał się poznać jako życzliwy, zawsze pomocny człowiek i zaangażowany w swoją pracę urzędnik. Wielokrotnie wypowiadał się na łamach Wspólnoty, jako szef miejscowego OPS-u.

- Znaliśmy się dobrze, bo od wielu lat współpracowaliśmy. To dla mnie bardzo duży cios, zupełnie niespodziewany. Nie mogę się z tym wewnętrznie pogodzić. To jest strasznie przykra sytuacja. Dla mnie to katastrofa... - mówi wyraźnie poruszony Tomasz Futera, burmistrz Kocka. - Miły, uśmiechnięty, lubił zażartować. Pozytywna postać - dodaje.

"Szanowni Koledzy, Koleżanki, Znajomi Naszego Kochanego Waldemara w związku z licznymi pytaniami odnośnie terminu, Rodzina zawiadamia o pogrzebie w dniu 9 listopada, godz. 14 w Kocku" - czytamy na facebook'u.

Uroczystości rozpoczną się w kościele w Kocku, potem nastąpi odprowadzenie na cmentarz parafialny. Różaniec w intencji zmarłego odbędzie się przed mszą, w kościele o godz. 13. Życzeniem rodziny jest, aby zamiast kwiatów zamawiać msze św. w intencji zmarłego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE