Reklama

Reklama

Nagrody za "Opowieści Wigilijne 2020" - konkurs PMDK w Lubartowie (galeria)

Opublikowano: 20 grudnia 2020 11:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Znamy już nagrodzonych i wyróżnionych XXII Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego "Opowieści wigilijne 2020", organizowanego przez PMDK w Lubartowie. Niestety z powodu epidemii Covid-19 nie jest możliwa organizacja uroczystej gali z wręczeniem nagród i dyplomów oraz otwarciem wystawy pokonkursowej.

Reklama

Konkurs rozstrzygnięto w dwóch kategoriach: literackiej i plastycznej

 

Jury Konkursu Literackiego w składzie:

  • Ariadna Ewa Zalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie
  • Andrzej Rybak – bibliotekarz, kierownik Działu dla Dorosłych i dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie

po zapoznaniu się ze 63 pracami literackimi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

  1. Emilia Soroka, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Edyta Biskup

WYRÓŻNIENIA

  1. Anastazja Zięba, SP w Przytocznie, nauczyciel: Hanna Rafał-Frasek
  2. Maria Ślifirczyk, SP nr 4 w Lubartowie, nauczyciel: Ewa Czech

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

  1. Oliwia Wietrzyk, SP w Ostrowie Lubelskim, nauczyciel: Izabella Marzęda
  2. Marcel Jach, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Teresa Pawelec
  3. Zuzanna Kopciuch, SP w Kocku, -
  4. Nikola Wałach, SP w Michowie, nauczyciel: Grażyna Janisz

WYRÓŻNIENIA

  1. Julia Chaber, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Kinga Kasprzak
  2. Maja Lis, SP nr 3 w Lubartowie, nauczyciel: Kinga Kasprzak
  3. Gabriela Janusz, ZSO w Michowie nauczyciel: Ewa Wronowska
  4. Kacper Czuchryta, SP nr 3 w Lubartowie nauczyciel: Kinga Kasprzak

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII - VIII

NAGRODY

  1. Emilia Zięba, SP w Przytocznie, nauczyciel: Joanna Kowalczyk
  2. Maja Ulewicz, SP w Woli Skromowskiej, nauczyciel: Alicja Więch
  3. Barbara Barszczewska, SP w Przytocznie, nauczyciel: Joanna Kowalczyk
  4. Marcin Matyjaszczyk, SP w Ostrowie Lubelskim, nauczyciel: Izabella Marzęda

WYRÓŻNIENIA

  1. Marcin Jakoniuk, SP w Woli Skromowskiej, nauczyciel: Alicja Więch
  2. Kalina Marzec, SP nr 1 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Wronowska
  3. Kinga Marczak, ZS w Kamionce, nauczyciel: Halina Rybicka
  4. Aleksandra Warszawska, ZS w Kamionce, nauczyciel: Halina Rybicka
  5. Kinga Kozak, SP w Niedźwiadzie, nauczyciel: Małgorzata Chlebiej

KATEGORIA WIEKOWA: SZKOŁY ŚREDNIE

NAGRODY

  1. Grzegorz Miduch, ZS nr 2 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Cieślak

 

WYRÓŻNIENIA

  1. Adrian Niedziela, ZS nr 2 w Lubartowie, nauczyciel: Beata Cieślak

 

Jury Konkursu Plastycznego w składzie:

  • Adriana Sawczuk- Dejko- artysta plastyk
  • Paweł Działa – Duszpasterz młodzieży zajmujący się „Oazą” przy Klasztorze Braci Kapucynów w Lubartowie. Wiceprezes Stowarzyszenia „Alwernia”, katecheta w ZS nr 2 w Lubartowie.

 

Po zapoznaniu się z  189 pracami plastycznymi postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

KATEGORIA WIEKOWA: KLASY PRZEDSZKOLNE

NAGRODY

  • Sara Jach, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Karolina Czarnecka, kl. 0, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Emilia Kuśmirek, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Gabriela Szewczyk
  • Zofia Benek, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Magdalena Korzan

 

WYRÓŻNIENIA

  • Emilia Baranowska, 5 l., Przedszkole Miejskie nr 2 w Lubartowie, n-l Anna Łyszcz
  • Kornelia Iwan, kl. 0, Przedszkole Miejskie nr 4 w Lubartowie, n-l Magdalena Korzan

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. I-III

NAGRODY

  • Klara Danił, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Marta Mierzwińska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Julia Racka, kl. I SP nr 1 w Lubartowie, n-l Jolanta Falkowicz
  • Zuzanna Gołębiowska, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

WYRÓŻNIENIA

  • Zofia Wiącek, kl. III, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Magdalena Staszewska, kl.I, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. IV-VI

NAGRODY

  • Zuzanna Puchacz, kl. VI, PMDK w Lubartowie, n-l Izabella Dybała
  • Gabriela Ostrysz, kl. VI, SP w Kocku, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Nikola Puła, kl. IV, SP w Brzezinach, n-l Katarzyna Ogrodowska

WYRÓŻNIENIA

  • Martyna Mitura, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Maja Kwiatkowska, kl. V, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA WIEKOWA: KL. VII – VIII

NAGRODY

  • Amelia Zdunek, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Julia Szalast, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Marcin Matyjaszczyk, kl. VII, SP w Ostrowie Lub, n-l Dorota Kozłowska

WYRÓŻNIENIA

  • Alicja Fil, kl. VIII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk
  • Maciej Misztal, kl. VII, PMDK w Lubartowie, n-l Edyta Weremczuk

 

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje indywidualne

NAGRODY

  • Łucja Puła, kl. IV, SP w Ostrowie Lub., n-l Dorota Kozłowska
  • Dominik Wójcik kl. VII, Dominik Szczepanik kl. VIII, SOSW w Firleju, n-l Grzegorz Patrol
  • Aleksandra Salomon kl. VII, SP w Samoklęskach, n-l Beata Małyska

KATEGORIA: SZOPKI – realizacje zbiorowe (rodzinne)

NAGRODY

  • Marta Mierzwińska kl. III/ Anna Mierzwińska (mama)
  • Franciszek Urban 5 lat/ Jagoda Romańska (mama), Przedszkole nr 1 w Lubartowie
  • Maja Pożarowszczyk kl. IV, Julia Pożarowszczyk kl. II , SP w Skrobowie, n-l Dorota Szczuchniak, Sylwia Filipek

Oprócz nagrodzonych, do wystawy zakwalifikowano 30 szopek:

  • Kornelia Maj, 5 lat, SP w Woli Skromowskiej, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Nina Cieślik, 4 lata, Przedszkole nr 1 w Lubartowie, n-l Halina Kosior, Małgorzata Kłoda
  • Timur Pawliszcze, gr. Przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Jakub Zachwoszcz, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Michał Sawuła, 7 lat, SP w Ostrowie Lub., n-l Bożena Jośko
  • Oskar Pisarczyk, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Lena Kazubek, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Hanna Sikora, kl. I, SP w Kocku, n-l Barbara Zabielska
  • Wiktoria i Adam Sadowscy, gr. Przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Kristian Walczewski, kl. 0, SP nr 3 w Lubartowie, n-l Paulina Mazurek, Magdalena Kwiatkowska
  • Igor Błoński, kl. I, SP w Ostrowie Lub., n-l Anna Włosek
  • Eliza Opolska, kl. I, SP w Ostrowie Lub.,
  • Marcianna, Antonina Kiedrowicz, kl. VI, kl. VIII, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Stanisław Wójcik, 5 lat, Przedszkole nr 4 w Lubartowie, n-l Małgorzata Krupa
  • Dominik Bajas, kl. II, SP nr 4 w Lubartowie
  • Kornelia Kuśmirek, gr. przedszkolna, PSP w Nowym Antoninie, n-l Ewa Denka
  • Nikola Misiurek, kl. III, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • Lena Drabik, kl. I, SP w Ostrowie LUB., n-l Bożena Drabik
  • Katarzyna Kozicka z rodziną, kl. III, SP nr 1 w Lubartowie, n-l Aigul Kosmagambetova- Vuitovich
  • Paulina Parol, kl. VI
  • Patrycja Grądek, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Zuzanna Kruczek, kl. VII, SP w Kocku, n-l Elżbieta Krakowiak
  • Zuzanna Sowa, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Ewa Smagorowicz, kl. VIII, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Wiktoria Misiurek, kl. VII, ZSO w Michowie, n-l Maryla Gadzała
  • Filip Sokół, kl. IV, SP w Niedźwiadzie, n-l Monika Krupa
  • Wiktor, Filip, Igor, Oskar, gr. przedszkolna, kl. I, kl.II, kl. III, SP w Nowej Jedlance, n-l Marta Kiedrowicz
  • Asia Parol, kl. VI
  • Natalia Rzezak, kl. IV, SP w Firleju, n-l Grażyna Grymuza
  • Filip Marzec, kl. IV, SP w Samoklęskach, n-l Beata Małyska

 

W galerii zdjęć prezentujemy prace nagrodzone w konkursie plastycznym

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 7 miesięcy temu | ocena +0 / -1

    Pazdzioch zalogowany

    Pan Boczek Oryginalem sie popisal