Reklama

"Mundurowa Majówka” - akcja profilaktyczna dla zwiedzających Muzeum Zamoyskich w Kozłówce

Opublikowano:
Autor:

"Mundurowa Majówka” - akcja profilaktyczna dla zwiedzających Muzeum Zamoyskich w Kozłówce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasteczko umiejętności drogowych, pokaz policyjnego radiowozu i motocykla, slalom w alkogoglach, konkursy z zakresu przepisów ruchu drogowego, czy kącik plastyczny dla dzieci to atrakcje, które czekały wczoraj na odwiedzających Muzeum Zamoyskich w Kozłówce. Zorganizowana przez policjantów ruchu drogowego KWP akcja nosi nazwę "Mundurowa Majówka".

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Lublinie wspólnie z Muzeum Zamoyskich w Kozłówce zorganizowali akcję profilaktyczną "Mundurowa Majówka". Dla wszystkich tych, którzy odwiedzili muzeum w godzinach od 10:00 do 15:00 funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji.

Policjanci zaprezentowali sprzęt policyjny – motocykl i radiowóz, konkursy z zakresu przepisów ruchu drogowego i kącik plastyczny dla dzieci. Dużym zainteresowaniem, szczególnie wśród najmłodszych cieszyło się miasteczko umiejętności drogowych. Każdy chętny mógł także zasiąść za kierownicę radiowozu lub policyjnego motocykla. Dorośli mogli także założyć alkogogle i spróbować swoich sił w slalomie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE