Reklama

Maluchy z Akademii Przedszkolaka zwiedzały komendę

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Maluchy z Akademii Przedszkolaka zwiedzały komendę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek maluchy z Akademii Przedszkolaka odwiedziły lubartowską komendę. Podczas zwiedzania jednostki zapoznały się z pracą policjantów oraz oglądały sprzęt wykorzystywany podczas ich codziennej służby. Na koniec każdy z przedszkolaków otrzymał elementy odblaskowe, które sfinansował Urząd Miasta w Lubartowie.

Dzisiaj komendę odwiedziły maluchy z Akademii Przedszkolaka w Lubartowie. Zwiedzanie jednostki rozpoczęło się od przedstawienia specyfiki pracy policjanta i pokazu sprzętu wykorzystywanego podczas ich codziennej służby.

Jak zwykle najwięcej emocji przy takich wizytach budziły u dzieci miejsca takie jak: stanowisko dowodzenia, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, jak również miejsce w którym obsługiwany jest miejski monitoring. Nasi mali goście byli bardzo zaciekawieni pracą policjantów, zadawali mnóstwo pytań. Przedszkolaki dowiedziały się jak odpowiedzialna jest to służba i że zawsze mogą poprosić funkcjonariuszy o pomoc.

Na zakończenie policjanci pokazali dzieciom jak wygląda radiowóz i jak jest wyposażony. Każdy z maluchów otrzymał dodatkowo elementy odblaskowe, które sfinansował Urząd Miasta w Lubartowie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE