Reklama

Lubartowskie Annowanie z Jackiem Wójcickim

Opublikowano:
Autor:

Lubartowskie Annowanie z Jackiem Wójcickim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed nami siódma edycja Zlotu Anek w Lubartowie, czyli Annowania 2018. Sprawdź szczegóły!

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 29 lipca 2018 roku od godziny 17:00 na placu przed Urzędem Miasta Lubartów, Rynek II. Wstęp wolny.

Annowanie to wspólna zabawa nie tylko dla Anek, ale także dla całych rodzin, przyjaciół, znajomych, to wreszcie wspomnienie Świętej Anny - patronki lubartowskiej bazyliki. To wydarzenie z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i przyjezdnych. Na Annowanie przybywają Anny, Anki, Aneczki, Andzie z całej Polski, a także ze świata. 

- Tradycyjnie zaprosiliśmy Gwiazdę Wieczoru, którą w tym roku jest przesympatyczny śpiewak i aktor z Krakowa - Jacek Wójcicki. Swoją karierę zaczynał w Piwnicy pod Baranami. „To natchniony artysta i niepowtarzalny talent" – mówił o nim Piotr Skrzynecki, „Jest wokalnym zjawiskiem" – uważa Jan Kanty Pawluśkiewicz. Dziś ma w repertuarze piosenki autorstwa krakowskich poetów i kompozytorów. Czy 29 lipca udzieli nam się klimat z najnowszej płyty Artysty – Zaklinam Czas? - zachęcają organizatorzy.

Ponadto: zawody sprawnościowe z Art-Fit, występy solistów i Chóru Ziemi Lubartowskiej, turniej szachowy, pokaz ZUMBY, tort imieninowy i wiele innych niespodzianek.

Podczas wydarzenia prowadzona będzie także zbiórka pieniędzy na leczenie sióstr Moniki i Mileny Koziej z Rozkopaczewa, u których zdiagnozowano zespół Friedreicha, a szansą dla nich jest terapia komórkami macierzystymi. 

Organizatorzy: Miasto Lubartów i Parafia Świętej Anny.

Współorganizatorzy: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „Niech się serce obudzi", Lubartowskie Towarzystwo Regionalne, Lubartowski Ośrodek Kultury.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE