Reklama

Dzielnicowy z wizytą na półkoloniach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Dzielnicowy z wizytą na półkoloniach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci w czasie wakacji chętnie odwiedzają miejsca letniego wypoczynku mają na uwadze bezpieczeństwo osób odpoczywających. Półkolonie, zorganizowane w Nowodworze Piaski przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Kopalnia, odwiedził mł. asp. Norbert Ćmiel. Dzielnicowy przeprowadził pogadankę z dziećmi na temat unikania zagrożeń w różnych sytuacjach w czasie letniego wypoczynku.

Wczoraj dzielnicowy mł. asp. Norbert Ćmiel odwiedził dzieci spędzające wakacje na półkoloniach w miejscowości Nowodwór Piaski. Była to doskonała okazja, aby porozmawiać o zasadach bezpiecznego wypoczynku.

Policjant podczas pogadanki zwracał uwagę na zagrożenia jakie mogą spotkać podczas wypoczynku nad wodą, w górach czy w lesie. Nie zabrakło też informacji dotyczących prawidłowego poruszania się po drodze oraz korzyści wynikających z noszenia elementów odblaskowych. Dzieci wykazały się wielką aktywnością podczas spotkania. Bardzo chętnie odpowiadały na pytania a także zaprezentowały umiejętności praktyczne związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE