Reklama

Dzielnicowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas ferii

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Dzielnicowi rozmawiali z uczniami o bezpieczeństwie podczas ferii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Bezpieczne ferie" to temat spotkania, które odbyło się dzisiaj z uczniami w Szkole Podstawowej w Łucce. Podczas pogadanki funkcjonariusze przypominali dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie zimowego wypoczynku oraz jak i kiedy korzystać z numerów alarmowych.

Wczoraj dzielnicowi z lubartowskiej jednostki spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Łucce. Funkcjonariusze w trakcie pogadanki informowali uczniów o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zimowego wypoczynku.

Omówione zostały m.in. zagrożenia jakie mogą wystąpić podczas zabaw w okolicach zbiorników wodnych, czy też jazdy na sankach w pobliżu ulic. Dzięki przeprowadzanym symulacjom dzieci dowiedziały się m.in. co zrobić się gdy załamie się pod nimi lód.

W trakcie spotkania omówiono zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych. Dzielnicowi wytłumaczyli uczniom jak i kiedy korzystać z numerów alarmowych oraz zasady postępowania w razie wypadku. Nie zabrakło też innych ważnych tematów takich jak bezpieczeństwo w sieci.

Funkcjonariusze mają nadzieję, że dzięki temu spotkaniu i przekazanym na nim ważnym informacjom młodzi ludzie uchronią się od niebezpiecznych zdarzeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE