Reklama

Reklama

BMW, Skoda i ciągnik samochodowy zderzyły się w Nowodworze

Opublikowano: 16 listopada 2020 10:07
Autor: KP PSP Lubartów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Trzy pojazdy zderzyły się 10 listopada wieczorem w Nowodworze

Reklama

10 listopada 2020 r. o godz. 21:21 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji w miejscowości Nowodwór, gm. Lubartów.

 

Po przyjechaniu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w kolizji brały udział trzy pojazdy (ciągnik samochodowy z naczepą, BMW 5 oraz Skoda Octavia). Żadna z 4 osób biorących udział w zdarzeniu nie zgłaszała dolegliwości. Kierowca samochodu osobowego BMW uderzył w barierki ochronne przy drodze, następnie najechał na tył pojazdu Skoda Octavia. Trzeci z biorących udział w zdarzeniu pojazdów został uszkodzony w wyniku uderzenia plastikowych części z rozbitych pojazdów. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji oraz odłączeniu instalacji elektrycznych w pojazdach. Przybyły na miejsce przedstawiciel zarządcy drogi usunął uszkodzone elementy pojazdów z jezdni oraz zabezpieczył wyciek płynów eksploatacyjnych. Następnie policja rozpoczęła czynności dochodzeniowo-śledcze.

 

W działaniach udział brały 2 zastępy JRG Lubartów oraz zastęp OSP Wólka Rokicka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.