Reklama

Z Kocka na mecz ekstraklasy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PRZEMEK GABKA

Z Kocka na mecz ekstraklasy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Najmłodsi zawodnicy Polesia Kock mogli obejrzeć mecz ekstraklasy Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok.

W dniu 17 listopada 2015 r. odbyła się wycieczka do Łęcznej na mecz ekstraklasy piłki nożnej Górnik Łęczna – Jagiellonia Białystok . W wycieczce wzięli udział trampkarze młodsi Polesia Kock, którzy mieli możliwość wyprowadzania drużyn .

Celem wycieczki było podniesienie poziomu kultury kibicowania i bezpieczeństwa na sportowych imprezach masowych, wzbudzenie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, propagowanie „zdrowej" rywalizacji, właściwego zachowania się na obiektach sportowych i kulturalnego dopingowania, propagowanie zdrowego stylu życia , a także wdrażanie młodzieży do czynnego spędzania wolnego czasu.

Ogólnie wrażenia uczniów były bardzo pozytywne. Był to radośnie spędzony wieczór. Uczniowie przekonali się naocznie, że kibicowanie na meczu piłki nożnej może być przyjemne i wbrew obiegowym opiniom bezpieczne. Wycieczka miała charakter integracyjny jako alternatywna forma spędzenia wolnego czasu.

Po meczu pozostały dobre wspomnienia i zdjęcia z zawodnikami. Organizację wyjazdu oraz opiekę na mecz zapewnili nauczyciele wychowania fizycznego – Paweł Sobolewski i Jacek Skwara.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE