Stok Zakrzówek - Polesie Kock. Jest pierwsza wygrana Polesia w 2023 roku

Autor: | Zdjęcie: Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Stok Zakrzówek - Polesie Kock. Jest pierwsza wygrana Polesia w 2023 roku - Zdjęcie główne

foto Pixabay/zdjęcie ilustracyjne

Sport Pewne zwycięstwo ekipy trenera Fabiana Cioka. Grające w Lubelskiej Klasie Okręgowej Polesie pokonało 4:1 niżej notowany Stok Zakrzówek.

Kocczanie dobrze rozpoczęli sobotni mecz, bo od gola Arkadiusza Adamczuka z 5. minuty gry. Kilka minut później było już 2:0, bo do bramki Stoku trafił Oskar Siwek. Gospodarze zdołali co prawda strzelić Polesiu gola z rzutu karnego, ale Siwek odpowiedział bramką na 3:1 jeszcze przed przerwą. Pod koniec spotkania Kacper Białek ustalił wynik na 4:1.

Było to pierwsze zwycięstwo Polesia w lidze w 2023 roku. Po 19. meczach drużyna z powiatu lubartowskiego ma 31 punktów, co daje jej szóste miejsce w tabeli Lubelskiej Klasy Okręgowej. W następnej kolejce Polesie podejmie u siebie lidera - KS Cisowianka Drzewce. To spotkanie w sobotę, 22 kwietnia, o godz. 17.

Stok Zakrzówek - Polesie Kock 1:4 (1:3)
Bramki: 26' (k) - Adamczuk 5', Siwek 15', 35', K. Białek 80'.
Polesie: Parzyszek - Sowiński (83' K. Och), Cybulski, Pożarowszczyk, Golda (46' K. Kreft), Sokół, Kobiałka, Pikul (82' Dajek), Adamczuk, Siwek Oskar (70' K. Białek), Sowa (46' K. Och).
Żółte kartki Polesia: brak.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM WYDANIU GAZETY "WSPÓLNOTA LUBARTOWSKA", DOSTĘPNYM OD 18 KWIETNIA W PUNKTACH SPRZEDAŻY ORAZ NA E-PRASA.PL