Reklama

Siatkarki i Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsi w powiecie!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: DK w Kocku

Siatkarki i Siatkarze ze Szkoły Podstawowej w Kocku najlepsi w powiecie! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Dzień po sukcesie dziewcząt również chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Kocku okazali się najlepsi w Mistrzostwach Powiatu Lubartowskiego w Mini Piłce Siatkowej i zapewnili sobie awans do półfinału mistrzostw województwa.

W dniu 8 marca 2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Kocku rozegrany został finał mistrzostw powiatu lubartowskiego w mini piłkę siatkową chłopców szkół podstawowych. W turnieju tym udział wzięły szkoły z SP4 Lubartowa, SP Ostrowa Lubelskiego, SP Skrobowa i SP Kocka. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. W wyniku rywalizacji w kategorii chłopców najlepsza okazała się reprezentacja SP w Kocku, która zajęła I miejsce wygrywając wszystkie spotkania nie tracąc nawet seta. W drodze do finału uczniowie ze Szkoły Podstawowej wygrali półfinały powiatu w którym pokonali drużyny z Wielkolasu , Firleja i Kamionki.

Dziewczęta i chłopcy wykazały się niebywałą formą i sprytem, wiele godzin treningów nie poszło na marne , a trener drużyn może być dumny ze swoich podopiecznych.

Skład zwycięskiej drużyny : Piotr Cybulski, Kacper Wawerek , Patryk Majerek , Kacper Białek , Miłosz Dajek , Kacper Różycki , Bartosz Dobosz , Paweł Kużma , Kamil Och , Bartosz Reszka , a opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Paweł Sobolewski. Sędzią zawodów był nauczyciel w - f Pan Janusz Kucharuk .

Klasyfikacja końcowa :

  • I.SP Kock 6 pkt. 6:0 op. P. Sobolewski
  • II. SP 4 Lubartów 5pkt. 4:4 op. D. Podleśny
  • III. SP Skrobów 4pkt. 3:5 op. R. Romanek
  • IV. SP Firlej 3pkt 1:6 op. D. Trojak

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE