Reklama

Przez koronawirusa ligi będą zawieszone?

Opublikowano:
Autor:

Przez koronawirusa ligi będą zawieszone? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Na 12 marca zostało zwołane nadzwyczajne posiedzenie zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wydaje się, że decyzje mogą być jednoznaczne.  

Udało się nam ustalić, że zostaną podjęte decyzje w związku z III ligą oraz niższymi, jak również w sprawie rozgrywek kobiecych i młodzieżowych. - Chrońmy zdrowie wszystkich w klubie, szczególnie młodzież i dzieci. To trudny czas dla sportu i nie tylko - napisał w krótkiej wiadomości Zbigniew Bartnik, prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Wydaje się, że wszelkie rozgrywki zostaną zawieszone aż do odwołania. Taką decyzję dla swojego terenu podjął już zarząd Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

 

OTO JEGO TREŚĆ
Rozpoczęcie rundy zawieszone
Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z epidemią koronawirusa z dniem dzisiejszym zawiesza rozpoczęcie rundy wiosennej sezonu 2019/2020 oraz konsultacje szkoleniowe do dnia 30 marca 2020 roku. Zalecamy również odwołanie wszelkich meczów sparingowych i turniejów. Mazowiecki ZPN w ww. terminie nie będzie wyznaczał sędziów.
Ponadto informujemy, że zgodnie z § 6 ust. 3 litera „b” Regulaminu Rozgrywek Mazowieckiego ZPN okno transferowe również ulega przesunięciu i zakończy się wraz z rozpoczęciem rozgrywek w danej klasie.

 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE