Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Polesie Kock wygrało na wyjeździe z Orionem Niedrzwica Duża. Ekipa z powiatu lubartowskiego sprawiła sporą niespodziankę - Zdjęcie główne

Polesie przełamało w niedzielę passę dwóch porażek z rzędu | foto DSM/Archiwum

Sport Faworytem niedzielnego meczu w Niedrzwicy Dużej byli gospodarze, ale to podopieczni trenera Grzegorza Białka wywieźli z terenu wicelidera komplet punktów. Polesie Kock pokonało Oriona 3:1.

Do przerwy wszystko układało się zgodnie z przewidywaniami. Zawodnicy wicelidera KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej - Oriona Niedrzwica Duża - prowadzili 1:0 i inicjatywa była po ich stronie. Wszystko zmieniło się jednak w drugiej połowie, gdy Polesie najpierw wyrównało za sprawą Arkadiusza Adamczuka, a później przechyliło szalę zwycięstwa na swoją stronę po dwóch bramkach Adriana Pikula i wygrało 3:1.

- Wygraliśmy trochę nieoczekiwanie, bo przecież mierzyliśmy się z wiceliderem. Ja jednak cały czas wierzyłem w swój zespół - komentuje Grzegorz Białek, trener Polesia.

Orion Niedrzwica Duża - Polesie Kock 1:3 (1:0)
Bramki: 25' - Adamczuk 60', Pikul 70', 75'.
Polesie: B. Mitura - Drewienkowski, Zieliński, Feret, Rukasz, Białek, Majcher, Pikul, K. Niedziela (46' M. Niedziela), Muzyka (80' Gruba), Adamczuk (85' Domański).
Żółte kartki Polesia: Pikul, Adamczuk, Feret.

WIĘCEJ W NAJBLIŻSZYM (4.05) WYDANIU WSPÓLNOTY LUBARTOWSKIEJ DOSTĘPNEJ W PUNKTACH PRASOWYCH ORAZ NA E-PRASA.PL