Polesie Kock - Orion Niedrzwica Duża. Trzecia domowa porażka w sezonie

Autor: | Zdjęcie: Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Polesie Kock - Orion Niedrzwica Duża. Trzecia domowa porażka w sezonie - Zdjęcie główne

foto Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Sport Gracze Polesia liczyli na komplet punktów, ale Orion okazał się za mocny. Drużyna z Kocka przegrała w czwartek przed własną publicznością 1:2 z ekipą z Niedrzwicy Dużej.

Piąta domowa wygrana - taki był cel Polesia przed czwartkowym meczem 14. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej z Orionem Niedrzwica Duża.

Gospodarzom nie wyszła jednak pierwsza połowa - do przerwy Polesie przegrywało 0:2. Znacznie lepiej zespół z Kocka prezentował się w drugiej części, bo na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Adamczuk, ale do wywalczenia choćby jednego punktu zabrakło skuteczności. W efekcie zawodnicy Polesia po raz szósty w tym sezonie musieli przełknąć gorycz porażki.

- Zagraliśmy dwie różne połowy. Rywale strzelili nam gola po rzucie wolnym, potem przegraliśmy pojedynek z boku boiska, rywale weszli w pole karne i było 0:2. Mieliśmy dwie, trzy bardzo dobre sytuacje w pierwszej połowie, których nie wykorzystaliśmy. Przed przerwą rywale wyglądali od nas lepiej. Po zmianie stron inicjatywa była po naszej stronie. Strzeliliśmy gola, zepchnęliśmy rywali do obrony. Waliliśmy jednak głową w mur. Szkoda, że nie wywalczyliśmy żadnego punktu, bo na niego zasłużyliśmy - ocenia Grzegorz Białek, trener Polesia Kock.

Polesie Kock - Orion Niedrzwica Duża 1:2 (0:2)
Bramki: Adamczuk 70' - 15', 30'.
Polesie: Parzyszek - Dobosz, Golda, Feret, Rukasz (80' Kwiatkowski), Białek (75' Domański), Pożarowszczyk, A. Pikul (65' S. Guz), D. Pikul (70' Muzyka), Kobiałka, Adamczuk.
Żółte kartki Polesia: Kobiałka, A. Pikul.
Czerwona kartka: Białek 85' (za niesportowe zachowanie, na ławce rezerwowych).