Reklama

Osiemnastokrotne mistrzynie Polski w Kamionce

Opublikowano:
Autor:

Osiemnastokrotne mistrzynie Polski w Kamionce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wtorek 15 grudnia był dniem wyjątkowym dla uczniów Zespołu Szkół w Kamionce. Przywitali oni bowiem gwiazdy polskiej piłki ręcznej – zawodniczki MKS Selgros Lublin w ramach szkolnej sportowej akcji „Spotkanie z Mistrzem”.

Spotkanie miało na celu propagowanie aktywnego stylu życia oraz promocja piłki ręcznej wśród uczniów Zespołu Szkół w Kamionce. Lubelski klub reprezentowały zawodniczki Karolina Bijan(Konsur)-pozycja skrzydłowa, Katarzyna Jarosz pozycja- prawe i lewe rozegranie oraz Edyta Charzyńska- pozycja rozgrywająca.

Gości przywitała pani Dyrektor Urszula Wałejko. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem młodzieży, pasjonatów piłki ręcznej. Zawodniczki poprowadziły dla uczniów oddziałów sportowych specjalistyczny trening oraz wzięły udział w debacie sportowej z naszą młodzieżą na temat kariery sportowca oraz wpływu zdrowego trybu życia na kondycję i wyniki sportowe.

Były oczywiście autografy i wspólne zdjęcia. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów oddziałów sportowych. Zawodniczkom lubelskiej drużyny bardzo podobało się w naszej szkole i obiecały, że jeszcze nas odwiedzą. Inicjatorem spotkania była p. Monika Obroślak i p.Eliza Wiącek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE