Nowy terminarz III ligi. Z kim zagra: Podlasie, Orlęta, Wisła i Lewart?

sport Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej ustalił nowy terminarz, uwzględniając spadkowicza - Stal Stalowa Wola.

Mateusz Połynka

Opublikowano: 3 sierpnia 2020 19:20 | Aktualizacja: 3 sierpnia 2020 19:20

Kolejka 2 - 8-9 sierpnia

Podhale Nowy Targ - pauza

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski

Wólczanka Wólka Pełkińska - Sokół Sieniawa

Jutrzenka Giebułtów - Wisła Puławy

Korona II Kielce - ŁKS Łagów

Hetman Zamość - Stal Kraśnik

Chełmianka Chełm - KS Wiązownica

Wisłoka Dębica - Wisła Sandomierz

Lewart Lubartów - Siarka Tarnobrzeg

 

Kolejka 3 - 12 sierpnia

Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ

Wisła Sandomierz - Lewart Lubartów

KS Wiązownica - Wisłoka Dębica

Stal Kraśnik - Chełmianka Chełm

ŁKS Łagów - Hetman Zamość

Wisła Puławy - Korona II Kielce

Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów

Orlęta Radzyń Podlaski - Wólczanka Wólka Pełkińska

Cracovia II - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

pauza - Avia Świdnik

 

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Avia Świdnik

Podlasie Biała Podlaska - pauza

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Stalowa Wola

Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II

Jutrzenka Giebułtów - Orlęta Radzyń Podlaski

Korona II Kielce - Sokół Sieniawa

Hetman Zamość - Wisła Puławy

Chełmianka Chełm - ŁKS Łagów

Wisłoka Dębica - Stal Kraśnik

Lewart Lubartów - KS Wiązownica

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Sandomierz

 

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ

KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg

Stal Kraśnik - Lewart Lubartów

ŁKS Łagów - Wisłoka Dębica

Wisła Puławy - Chełmianka Chełm

Sokół Sieniawa - Hetman Zamość

Orlęta Radzyń Podlaski - Korona II Kielce

Cracovia II - Jutrzenka Giebułtów

Stal Stalowa Wola - Wólczanka Wólka Pełkińska

pauza - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Avia Świdnik - Podlasie Biała Podlaska

 

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała Podlaska

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Avia Świdnik

Wólczanka Wólka Pełkińska - pauza

Jutrzenka Giebułtów - Stal Stalowa Wola

Korona II Kielce - Cracovia II

Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski

Chełmianka Chełm - Sokół Sieniawa

Wisłoka Dębica - Wisła Puławy

Lewart Lubartów - ŁKS Łagów

Siarka Tarnobrzeg - Stal Kraśnik

Wisła Sandomierz - KS Wiązownica

 

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

KS Wiązownica - Podhale Nowy Targ

Stal Kraśnik - Wisła Sandomierz

ŁKS Łagów - Siarka Tarnobrzeg

Wisła Puławy - Lewart Lubartów

Sokół Sieniawa - Wisłoka Dębica

Orlęta Radzyń Podlaski - Chełmianka Chełm

Cracovia II - Hetman Zamość

Stal Stalowa Wola - Korona II Kielce

pauza - Jutrzenka Giebułtów

Avia Świdnik - Wólczanka Wólka Pełkińska

Podlasie Biała Podlaska - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

 

Kolejka 8 - 5-6 września

Podhale Nowy Targ - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała Podlaska

Jutrzenka Giebułtów - Avia Świdnik

Korona II Kielce - pauza

Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola

Chełmianka Chełm - Cracovia II

Wisłoka Dębica - Orlęta Radzyń Podlaski

Lewart Lubartów - Sokół Sieniawa

Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy

Wisła Sandomierz - ŁKS Łagów

KS Wiązownica - Stal Kraśnik

 

Kolejka 9 - 9 września

Stal Kraśnik - Podhale Nowy Targ

ŁKS Łagów - KS Wiązownica

Wisła Puławy - Wisła Sandomierz

Sokół Sieniawa - Siarka Tarnobrzeg

Orlęta Radzyń Podlaski - Lewart Lubartów

Cracovia II - Wisłoka Dębica

Stal Stalowa Wola - Chełmianka Chełm

pauza - Hetman Zamość

Avia Świdnik - Korona II Kielce

Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka Giebułtów

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wólczanka Wólka Pełkińska

 

Kolejka 10 - 12-13 września

Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka Pełkińska

Jutrzenka Giebułtów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Korona II Kielce - Podlasie Biała Podlaska

Hetman Zamość - Avia Świdnik

Chełmianka Chełm - pauza

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Lewart Lubartów - Cracovia II

Siarka Tarnobrzeg - Orlęta Radzyń Podlaski

Wisła Sandomierz - Sokół Sieniawa

KS Wiązownica - Wisła Puławy

Stal Kraśnik - ŁKS Łagów

 

Kolejka 11 - 19-20 września

ŁKS Łagów - Podhale Nowy Targ

Wisła Puławy - Stal Kraśnik

Sokół Sieniawa - KS Wiązownica

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Sandomierz

Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

pauza - Wisłoka Dębica

Avia Świdnik - Chełmianka Chełm

Podlasie Biała Podlaska - Hetman Zamość

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Korona II Kielce

Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka Giebułtów

 

Kolejka 12 - 26-27 września

Podhale Nowy Targ - Jutrzenka Giebułtów

Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska

Hetman Zamość - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Chełmianka Chełm - Podlasie Biała Podlaska

Wisłoka Dębica - Avia Świdnik

Lewart Lubartów - pauza

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz - Cracovia II

KS Wiązownica - Orlęta Radzyń Podlaski

Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa

ŁKS Łagów - Wisła Puławy

 

Kolejka 13 - 3-4 października

Wisła Puławy - Podhale Nowy Targ

Sokół Sieniawa - ŁKS Łagów

Orlęta Radzyń Podlaski - Stal Kraśnik

Cracovia II - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz

pauza - Siarka Tarnobrzeg

Avia Świdnik - Lewart Lubartów

Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka Dębica

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Chełmianka Chełm

Wólczanka Wólka Pełkińska - Hetman Zamość

Jutrzenka Giebułtów - Korona II Kielce

 

Kolejka 14 - 10-11 października

Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce

Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów

Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska

Wisłoka Dębica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik

Wisła Sandomierz - pauza

KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola

Stal Kraśnik - Cracovia II

ŁKS Łagów - Orlęta Radzyń Podlaski

Wisła Puławy - Sokół Sieniawa

 

Kolejka 15 - 17-18 października

Sokół Sieniawa - Podhale Nowy Targ

Orlęta Radzyń Podlaski - Wisła Puławy

Cracovia II - ŁKS Łagów

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

pauza - KS Wiązownica

Avia Świdnik - Wisła Sandomierz

Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Lewart Lubartów

Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka Dębica

Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka Chełm

Korona II Kielce - Hetman Zamość

 

Kolejka 16 - 24-25 października

Podhale Nowy Targ - Hetman Zamość

Chełmianka Chełm - Korona II Kielce

Wisłoka Dębica - Jutrzenka Giebułtów

Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka Pełkińska

Siarka Tarnobrzeg - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska

KS Wiązownica - Avia Świdnik

Stal Kraśnik - pauza

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

Wisła Puławy - Cracovia II

Sokół Sieniawa - Orlęta Radzyń Podlaski

 

Kolejka 17 - 31 października

Orlęta Radzyń Podlaski - Podhale Nowy Targ

Cracovia II - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

pauza - ŁKS Łagów

Avia Świdnik - Stal Kraśnik

Podlasie Biała Podlaska - KS Wiązownica

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Sandomierz

Wólczanka Wólka Pełkińska - Siarka Tarnobrzeg

Jutrzenka Giebułtów - Lewart Lubartów

Korona II Kielce - Wisłoka Dębica

Hetman Zamość - Chełmianka Chełm

 

Kolejka 18 - 7-8 listopada

Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm

Wisłoka Dębica - Hetman Zamość

Lewart Lubartów - Korona II Kielce

Siarka Tarnobrzeg - Jutrzenka Giebułtów

Wisła Sandomierz - Wólczanka Wólka Pełkińska

KS Wiązownica - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Stal Kraśnik - Podlasie Biała Podlaska

ŁKS Łagów - Avia Świdnik

Wisła Puławy - pauza

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Orlęta Radzyń Podlaski - Cracovia II

 

Kolejka 19 - 11 listopada

Cracovia II - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola - Orlęta Radzyń Podlaski

pauza - Sokół Sieniawa

Avia Świdnik - Wisła Puławy

Podlasie Biała Podlaska - ŁKS Łagów

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Kraśnik

Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Wiązownica

Jutrzenka Giebułtów - Wisła Sandomierz

Korona II Kielce - Siarka Tarnobrzeg

Hetman Zamość - Lewart Lubartów

Chełmianka Chełm - Wisłoka Dębica

 

Kolejka 20 - 14-15 listopada

Podhale Nowy Targ - Wisłoka Dębica

Lewart Lubartów - Chełmianka Chełm

Siarka Tarnobrzeg - Hetman Zamość

Wisła Sandomierz - Korona II Kielce

KS Wiązownica - Jutrzenka Giebułtów

Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka Pełkińska

ŁKS Łagów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Wisła Puławy - Podlasie Biała Podlaska

Sokół Sieniawa - Avia Świdnik

Orlęta Radzyń Podlaski - pauza

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

 

Kolejka 21 - 21-22 listopada

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

pauza - Cracovia II

Avia Świdnik - Orlęta Radzyń Podlaski

Podlasie Biała Podlaska - Sokół Sieniawa

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisła Puławy

Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS Łagów

Jutrzenka Giebułtów - Stal Kraśnik

Korona II Kielce - KS Wiązownica

Hetman Zamość - Wisła Sandomierz

Chełmianka Chełm - Siarka Tarnobrzeg

Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • miesiąc temu | ocena +0 / -0

    Kibic

    Redaktor Połynka gra w 3 lidze?