Reklama

Reklama

Mistrzostwa Rejonu w pływaniu na basenie MOSiR w Lubartowie

Opublikowano: 1 grudnia 2020 12:15
Autor: DK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 26 listopada na pływalni MOSiR w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w pływaniu, które miały na celu wyłonienie najlepszych sztafet oraz najlepszych zawodników ze szkół podstawowych. Na uroczystym otwarciu był Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie Pan Krzysztof Dec

Reklama

 

Organizatorem zawodów był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Lubartowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubartowie oraz Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie.

Zawody rozegrane były w 2 kategoriach wiekowych: Igrzyska dzieci, Igrzyska młodzieży szkolnej.

 

Jako pierwsze startowały dzieci z klas 6 i młodszych. W tej kategorii wzięło udział 36 dzieci. Awans w konkurencjach sztafetowych do zawodów wojewódzkich wywalczyły w kategorii dziewcząt i chłopców: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie oraz Szkoła Podstawowa w Łucce. W klasyfikacji medalowej w konkurencjach indywidualnych: 15 medali - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, 3 medale - Szkoła Podstawowa w Kamionce oraz Szkoła Podstawowa w Nowej Woli, 2 medale - Szkoła Podstawowa w Łucce, 1 medal - Szkoła Podstawowa nr 1 w Lubartowie.

 

Druga kategoria wiekowa to 7 i 8 klasy szkoły podstawowej. Liczba uczestników w tej grupie to 30 zawodników. Awans w konkurencjach sztafetowych do zawodów wojewódzkich wywalczyły w kategorii dziewcząt i chłopców: Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie oraz Szkoła Podstawowa w Łucce. Klasyfikacja medalowa w konkurencjach indywidualnych: 14 medali - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, 7 medali - Szkoła Podstawowa w Łucce, 2 medale - Szkoła Podstawowa w Nowej Woli, 1 medal - Szkoła Podstawowa w Kamionce.

 

Łącznie w zawodach wzięło udział 66 zawodników. Drużyny z miejsc I-III otrzymały dyplomy, w konkurencjach indywidualnych za miejsca I-III były również dyplomy.

 

Obsada sędziowska: sędzia główny i startowy – Krzysztof Dec, sędziowie czasowi – Dariusz Klej, Katarzyna Stasiak, obsługa zawodów - Aleksandra Berger.

Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie Pani Anety Symbor za udostępnienie pływalni na czas trwania zawodów. Podziękowania również dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Lubartowie Pana Mariana Bobera za wspieranie szkolnego sportu. Wyrazy uznania należą się Paniom z obsługi pływalni. Zawody odbywały się w bardzo miłej atmosferze. Szczegółowe wyniki oraz więcej zdjęć na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Lubartowie pod adresem http://pszs.lubartow24.eu/ .

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (4)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Lubu dubu jezz zalogowany

  Musza byc zawody bo musi byc uzasadnienie kosztow

 • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Masakra zalogowany

  Tak bo zawodnicy w maskach plywali

 • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Wirusolog

  W wodzie jest bezpiecznie?

 • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

  Zobaczymy piziom

  Podaj czasy