Reklama

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halową Piłkę Nożną Chłopców Gimnazjum 2015

Opublikowano:
Autor:

Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego  w Halową Piłkę Nożną Chłopców Gimnazjum 2015 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Po zdobyciu pierwszego miejsca w półfinale Powiatu Lubartowskiego , który odbył się w Kocku, uczniowie Gimnazjum w Kocku wyjechali na kolejny etap imprezy - Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w Halową Piłkę Nożną organizowane w ramach międzyszkolnych rozgrywek sportowych - „Gimnazjada 2015/2016”. Organizatorem turnieju był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. Finał odbył się 15.12.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Michowie. Do turnieju przystąpiło osiem najlepszych zespołów Powiatu Lubartowskiego. Mecze rozegrano w dwóch grupach w czasie gry 1x10min bez przerwy.

W grupie A grały drużyny: Gimnazjum Nr 1 Lubartów, Gimnazjum Wola Sernicka, Gimnazjum Kock, Gimnazjum Abramów.   W grupie B występowały drużyny: Gimnazjum Ostrów Lubelski, Gimnazjum Firlej, Gimnazjum Łucka, Gimnazjum Michów. Z grupy A i B awans do dalszej części turnieju uzyskiwały tylko najlepsze zespoły. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach wystąpiły w finale o tytuł Mistrza Powiatu w roku szkolnym 2015/2015,a zespoły z drugich miejsc w grupie spotkały się w małym finale o 3 miejsce.

W pierwszym ważnym meczu grupowym nasi uczniowie po wyrównanym spotkaniu pokonali drużynę z Abramowa 1 : 0. Następnie w drugim pojedynku decydującym o wyjściu z grupy nasi uczniowie wygrali również 1 : 0 z Gimnazjum nr 1 Lubartowie i zajęli pierwsze miejsce w grupie. W finale po zaciętej rywalizacji uczniowie z Kocka pokonali drużynę gospodarzy z Michowa 3 : 0.

Skład zwycięskiej drużyny : Jakub Dobosz, Filip Sikorski Bartłomiej Mitura, Grzegorz Nowakowski, Jakub Anyszek, Ireneusz Mitura , Michał Niedziela , Damian Majewski, Adrian Siudaj, Jakub Lipski, Mateusz Sikora, opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego pan Paweł Sobolewski.

 

 

 

Tabela końcowa:

I MIEJSCE –Gimnazjum w Kocku

II MIEJSCE - Gimnazjum w Michowie

III MIEJSCE - Gimnazjum w Abramowie

IV MIEJSCE – Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim

V - VI MIEJSCE - Gimnazjum w Łucce

V - VI MIEJSCE - Gimnazjum w Woli Sernickiej

VII - VIII MIEJSCE – Gimnazjum nr 1 w Lubartowie

VII - VIII MIEJSCE - Gimnazjum w Firleju

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE