Reklama

Maksymiuk coraz bliżej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PIOTR WOLOWIK 781942941

Maksymiuk coraz bliżej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Kolejny tydzień przegotowań piłkarzy Lewartu został podsumowany grą kontrolną z Avią Świdnik. To jeden z najważniejszych sparingów przed rundą wiosenną.

Codziennie

Podopieczni Tomasza Bednaruka i Rafała Wiącka w minionym tygodniu pracowali codziennie. - Dwukrotnie byliśmy w Lublinie na zajęciach z cross fitu u Michała Zajko. W pozostałe dni ćwiczyliśmy na własnych obiektach. Ciężko pracujemy, by efekt przyszedł w spotkaniach o punkty. Od początku przygotowań spotykamy się niemal codziennie. Nikt z chłopców nie narzeka - mówi Rafał Wiącek.

Problemy Maksymiuka

Asystent Bednaruka przyznaje, że nie żadnych urazów mięśniowych. - Zdarzają się mechaniczne. Przykładowo, upadki na łokieć, nadepnięcia. Temperatura jest niższa, więc to normalne. Najważniejsze, że nikt nie musi pauzować z uwagi na poważniejsze problemy. Z Avią nie mógł zagrać Arkadiusz Maksymiuk, który zgłosił "jelitówkę" - dodaje.

 

 

Lepiej przed przerwą

Pierwszą przegraną ponieśli piłkarze Lewartu. Lepsza okazała się Avia, chociaż gracze Tomasza Bednaruka jako pierwsi trafili do siatki.

- W pierwszej połowie prezentowaliśmy się bardzo dobrze. Chłopcy realizowali założenia. Można było zaobserwować dużą dyscyplinę taktyczną. Przeprowadziliśmy kilka fajnych akcji, a po faulu na Konradzie Szczotce karnego na gola zamienił Krystian Żelisko. Po zmianie stron było gorzej. Po niektórych zawodnikach spodziewałem się trochę więcej - mówi szkoleniowiec.

 

Lewart Lubartów - Avia Świdnik 1:3 (1:0)

Bramka: Żelisko 38` (k).

Lewart: Wójcicki - Niewiński, Ponurek, Bronowicki, Michałów, Buczek, Fularski, Najda, Pokrywka, Szczotka, Żelisko. Ponadto grali: Długosz - Nowak, Pożak, Gliniak, Majewski, Aftyka, Duda, zaw. testowany.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE