Reklama

Koncert zespołu „Moow Mi Janek” w ZS 2

Opublikowano:
Autor:

Koncert zespołu „Moow Mi Janek” w ZS 2 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 8 marca odbył się wspaniały koncert zespołu Moow Mi Janek, którego założycielem i wokalistą jest Janek Obroślak, absolwent Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie (Matura 2012).

Przyjął zaproszenie Dyrekcji i wychowawcy, aby zaprezentować część swojego dorobku artystycznego. Zbiegło się to z wydaniem ich debiutanckiego singla pt. "Ulecz mnie". Janek to bardzo zdolny gitarzysta, kompozytor i autor tekstów, absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Realizuje swoją pasję, jest bardzo pracowity, współpracował z wieloma artystami i wciąż się czegoś uczy.

Janek przyjechał z zespołem, który tworzą niezwykle utalentowani, wykształceni muzycznie młodzi ludzie: Paweł Odoszewski- klawisze, syntezatory, Kuba Stasikowski- gitara elektryczna, Jacek Żarnowski- gitara basowa, Daniel Rutkowski-perkusja. Gościnnie wystąpił również brat Janka- Mateusz Obroślak.

Występ zespołu wzbudził gorący entuzjazm i wielkie brawa. Młodzież biorąca udział w imprezie wyrażała swój podziw dla ich gry, tekstów, umiejętności instrumentalnych i oczywiście wokalnych. Odsyłamy do obejrzenia ich utworów. Dostaliśmy zapewnienie, że jeszcze kiedyś odwiedzą naszą szkołę. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy J i cieszymy się niezmiernie z tego, że z naszych murów, z klasy humanistycznej wyszedł taki talent.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE