Klub Petanque Wieprz Lubartów idzie po sukcesy jak burza (zdjęcia)

SportLubartowski klub zdobywa laury m.in. w Myślenicach i Białymstoku.

14 lipca, podczas turnieju eliminacyjnego Indywidualnych Mistrzostw Polski Mężczyzn rozgrywanego w Myślenicach, zawodnik lubartowskiego klubu, Sławomir Meksuła po pięknej serii zwycięstw i tylko jednej przegranej uplasował się na drugim miejscu, uzyskując kwalifikację do Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski Mężczyzn, który rozgrywany będzie w sierpniu w Liskowie.

Sukcesy klubu TUTAJ

- W dniach 19-21 lipca w Białymstoku rozgrywany był turniej o Puchar Żubra. W zacnym polsko–litewsko–francuskim gronie nie mogło zabraknąć reprezentantów Lubartowa.
W piątek, 19 lipca odbył się turniej singli. Dwaj nasi zawodnicy: Piotr Wróblewski i Sławomir Meksuła stanęli na podium, zajmując odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Ponadto, trzecie miejsce w Finale B zajął Andrzej Rybak - chwali się klub sukcesami.

- W sobotę, 20 lipca rozgrywano turniej tripletów. Na podium tym razem zabrakło zawodników naszego klubu, ale było bardzo blisko. Triplet: Tomasz Mil, Adam Jarząbek, Dariusz Kałdunek zajął czwarte miejsce. Pierwsze miejsce w Finale B zajęli: Krzysztof Karczmarz, Andrzej Rybak i Tomasz Baranowski.
W niedzielę, 21 lipca – dublety. I znów podium było bardzo blisko. Dublet: Dariusz Kałdunek, Jerzy Różyk (niezrzeszony) zajął czwarte miejsce. W Finale C drugie miejsce zajęli Sławomir Meksuła i Jarosław Krzyżanowski, trzecie Andrzej Rybak i Tomasz Mil - informuje klub

Członkowie Klubu Petanque Wieprz Lubartów zachęcają do spróbowania sił w grze w petanque, treningi odbywają się w poniedziałki i piątki od godz. 18.30 w Parku im. Sanguszków.