Reklama

Jaki wynik Lewart - Siarka? Typuje trener

Opublikowano:
Autor:

Jaki wynik Lewart - Siarka? Typuje trener - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport 8 sierpnia o godz. 17:00 lubartowianie po raz drugi z rzędu będą gospodarzem starcia o punkty.

Po ubiegłotygodniowej porażce 0:1 z Podhalem Nowy Targ piłkarze Lewartu będą mieli szansę na rehabilitację. Na własnym obiekcie podejmą Siarkę Tarnobrzeg, która na inaugurację niespodziewanie uległa 0:1 Wiisłoce Dębica.

 

TYPUJE Tomasz Bednaruk, trener Lewartu

Lewart - Siarka 2:1

Wygramy jedną bramką. Chcemy punktować. Ostatnio graliśmy sparing w Tarnobrzegu i był wynik bezbramkowy. U siebie chcemy triumfować i zadowolić naszą publiczność.

Jutrzenka - Wisła 0:2

Podlasie - Cracovia II 1:1

KSZO - Orlęta 2:1

 

W związku z rozgrywaniem pierwszego meczu na nowym stadionie oraz wytycznymi Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie organizacji meczów w czasie epidemii COVID-19 mamy dla Państwa kilka ważnych informacji organizacyjnych.

➡️ Każdy kibic przy wchodzeniu na obiekt musi mieć maseczkę lub inne zabezpieczenie zakrywające usta i nos. Maseczkę można zdjąć w momencie zajęcia miejsca siedzącego.

➡️ Każdy kibic na wejściu na stadion musi poddać się dezynfekcji dłoni płynem dezynfekcyjnym.

➡️ Na stadionie obowiązuje zasada zachowania dystansu społecznego. Podczas meczu kibice będą musieli zachować odstęp przynajmniej jednego krzesełka od kolejnej osoby.

➡️ Parking dla kibiców znajduje się przy ul. Mucharskiego (przy sztucznym boisku).

➡️ Wejście na stadion dla wszystkich kibiców znajduję się przy ul. Parkowej. Bardzo prosimy o przechodzenie z parkingu przy ul. Mucharskiego na stadion alejką z kostki brukowej.

➡️ Dla posiadaczy karnetów zostały zarezerwowane 2 sektory nowego stadionu. Każdy posiadacz karnetu ma zagwarantowane wejście na obiekt przy zachowaniu środków ostrożności i obostrzeń związanych z COViD-19 oraz stosowaniu się do wszelkich regulaminów znajdujących się na obiekcie.

➡️ Dla osób nieposiadających karnetów zarezerwowany został jeden sektor, na który będzie mogło wejść maksymalnie 100 widzów. Kibic, który nie posiada karnetu może wejść na stadion za darmo pod warunkiem wpisania się na odpowiednią listę oraz za okazaniem dokumentu tożsamości. Kibiców w ramach wstępu wolnego organizator przyjmie do wyczerpania limitu 100 miejsc.

➡️ Dziennikarze i fotoreporterzy nie mogą korzystać z płyty boiska. Na płycie boiska mogą przebywać tylko zawodnicy, sędziowie i sztaby szkoleniowo-medyczne obu drużyn.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE