Garbarnia Kurów - Polesie Kock. Polesie rozgromiło rywala na jego terenie

Autor: | Zdjęcie: DSM/Archiwum

Garbarnia Kurów - Polesie Kock. Polesie rozgromiło rywala na jego terenie - Zdjęcie główne

Dla zespołu z powiatu lubartowskiego to dziesiąta wygrana w tym sezonie. Po 23. meczach Polesie ma 33 punkty, co daje mu siódme miejsce w tabeli lubelskiej okręgówki | foto DSM/Archiwum

Sport Do przerwy w sobotnim meczu w Kurowie było już 3:0 dla Polesia. Goście nie zamierzali jednak zwalniać tempa po przerwie i w efekcie wpakowali rywalom jeszcze cztery gole.

Drużyna trenera Fabiana Cioka rozpoczęła mecz w Kurowie, czyli spotkanie w ramach 23. kolejki KEEZA Lubelskiej Klasy Okręgowej, najlepiej, jak to tylko możliwe. Już w 3. minucie wynik otworzył Michał Białek. Nieco ponad kwadrans później było już 2:0, bo na listę strzelców wpisał się Szymon Kobiałka. Przed przerwą bramkę na swoje konto zapisał jeszcze Paweł Zieliński.

Tuż po zmianie stron do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Rafał Feret i wykorzystał karnego. Swojego gola w tym spotkaniu strzelił też Arkadiusz Adamczuk, trafiając na 5:0. Ostatnie dwie bramki Polesia w tym spotkaniu zdobył Kobiałka, kompletując hat-tricka. Garbarnia była w stanie odpowiedzieć tylko jednym golem.

- Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, mecz był pod naszą kontrolą. Rywale zagrażali nam jedynie po stałych fragmentach gry - zaznacza Fabian Ciok, trener Polesia Kock.

Polesie Kock wygrało w delegacji z Garbarnią Kurów 7:1. Dla zespołu z powiatu lubartowskiego to dziesiąta wygrana w tym sezonie. Po 23. meczach Polesie ma 33 punkty, co daje mu siódme miejsce w tabeli lubelskiej okręgówki.

W następnej kolejce drużyna z Kocka podjemie na swoim boisku Stal Poniatowa - lidera ligi. Spotkanie w niedzielę, 15 maja, o godz. 15.

Garbarnia Kurów - Polesie Kock 1:7 (0:3)
Bramki: 74' - Białek 3', Kobiałka 20', 70', 83', Zieliński 35', Feret (k) 50', Adamczuk 60',
Polesie: Parzyszek - Dobosz, Zieliński, Feret (70' Ogórek), Rukasz, Golda, M. Białek (65' Domański), Pożarowszczyk (78' K. Białek), Kobiałka, Pikul (65' Sokół), Adamczuk (70' Kwiatkowski).
Żółte kartki Polesia: Adamczuk.