Autor: | Zdjęcie: Archiwum/DSM

Dramat GKS-u Niemce. Jeszcze w 89 minucie prowadzili 3:2, ale... ostatecznie przegrali z MKS-em Ryki - Zdjęcie główne

GKS Niemce poniósł w niedzielę drugą porażkę na własnym terenie w tym sezonie | foto Archiwum/DSM

Sport Ogromny niedosyt ekipy z Niemiec. GKS w 6. kolejce lubelskiej klasy okręgowej przegrał u siebie z MKS-em Ryki 3:4, choć jeszcze w 89 minucie spotkania gospodarze prowadzili 3:2. Gole dla miejscowych strzelali Andrzej Gutek (dwa) i Arkadiusz Sidor.

GKS Niemce - MKS Ryki 3:4 (1:1)
Bramka: Gutek 7', 85', Sidor 80' - 22', 65', 89', 90'+3.
GKS: Domownik - Samarczenko (25' Sidor), Snopkowski, Ciastoń, Skrzypek (64' Stępniak), Majewski, Nalepa, Leszczyński, Pusiak, Gutek (88' Grzegorczyk), Ostrowski (67' Czajka).