4 miejsce ZS 2 w Lubartowie w Mistrzostwach Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt – Licealiada

Sport 21 czerwca 2021r. drużyna dziewcząt z „ Chopina” udała się do Chełma, gdzie uczestniczyła w Mistrzostwach Województwa.

Zawody zostały rozegrane systemem grupowym. Dziewczyny trafiły do grupy A. Zespół rozegrał 2 trudne mecze z Tomaszowem Lub. i Biłgorajem. Mecze rozgrywano 2 razy po 10 minut. Po fazie grupowej ZS 2 Lubartów zajął 2 miejsce i awansował dalej, gdzie rozegrał mecz o 3 miejsce. Po regulaminowym czasie gry utrzymywał się wynik remisowy 1:1. Sędzia główny zarządził 5 minutową dogrywkę do tak zwanej „złotej bramki” i niestety po 2 minutach drużyna z Chełma strzeliła tego upragnionego gola.