Reklama

Zwiedź Muzeum Zamoyskich, pomóż bezdomnym zwierzętom

Opublikowano:
Autor:

Zwiedź Muzeum Zamoyskich, pomóż bezdomnym zwierzętom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Muzeum w Kozłówce zaprasza do udziału w wyjątkowej akcji pomocy zwierzętom. 1 grudnia pałac będzie można zwiedzić za darmo, w zamian za podarunki dla bezdomnych psów. Akcja „Karma wraca” odbędzie się w Kozłówce już po raz czwarty.

W niedzielę, 1 grudnia, w ostatni dzień tegorocznego sezonu turystycznego w Muzeum Zamoyskich w Kozłówce odbędzie się akcja pomocy bezdomnym zwierzętom „Karma wraca”. Każda osoba, która przekaże dary dla podopiecznych schroniska dla zwierząt, otrzyma wejściówkę do pałacu. Zwiedzanie pałacu w tym dniu można połączyć z pożytecznym działaniem na rzecz czworonogów.

Aby otrzymać bilet do pałacu należy przywieźć do Kozłówki dary dla zwierząt w postaci karmy, smyczy i obroży, psich zabawek, legowisk czy akcesoriów do pielęgnacji. W tym roku muzeum pomaga schronisku dla psów w Nowodworze, które znajduje się 7 km od Kozłówki. W schronisku przebywa zazwyczaj około 150 czworonogów zabranych z ulicy, porzuconych przez ludzi, które musiały walczyć o pożywienie czy schronienie przed zimnem.

Tego dnia muzeum odwiedzi także kilka psiaków, z którymi będzie można udać się na spacer po parku i uzyskać informacje, jak można adoptować zwierzaka.

To już czwarta edycja akcji pomocy bezdomnym zwierzętom w Kozłówce, która spotyka się z ogromnym odzewem wśród mieszkańców regionu. To także ostatnia okazja w tym roku, żeby zobaczyć wnętrza pałacu w Kozłówce. Po zimowych porządkach i konserwacji zabytków muzeum otworzy się dla zwiedzających na wiosnę 2020 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE