Reklama

Związali i zamknęli kolegę

Opublikowano:
Autor:

Związali i zamknęli kolegę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Kara więzienia grozi 5 osobom po wspólnej imprezie w jednym z mieszkań w Lubartowie. Jej uczestnicy najpierw okradli, później związali i zamknęli w pomieszczeniu 30-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony następnego dnia rano korzystając z nieuwagi sprawców uciekł i powiadomił policjantów. Stróże prawa zatrzymali podejrzanych i odzyskali telefon.

30-letni mieszkaniec powiatu łukowskiego w weekend spożywał alkohol ze znajomymi w Lubartowie. Podczas imprezy jeden z mężczyzn, 41–letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego przy użyciu noża zmusił go do wydania portfela z pieniędzmi i kartą bankomatową.

     Następnego dnia mężczyzna chciał odzyskać swoje pieniądze i wraz z 46-letnim mieszkańcem Lubartowa  udał się do tych samych znajomych aby odzyskać pieniądze. Na miejscu okazało się, że przebywało tam jeszcze 3 innych mężczyzn, którzy skrępowali go taśmą i zamknęli w innym pomieszczeniu. Zabrali mu również telefon. Rano korzystając z nieuwagi sprawców uciekł i powiadomił policję. Policjanci zatrzymali 5 osób. 31-letnią mieszkankę Lubartowa, 46-letniego mieszkańca Lubartowa, 41-letniego mieszkańca powiatu łęczyńskiego, 32-letniego mieszkańca Lubartowa oraz 34-letniego mieszkańca gm. Radzyń Podlaski. Policjanci odzyskali także skradziony telefon.

     Prokurator zwrócił się z wnioskiem do Sądu o zastosowanie  tymczasowego aresztu dla 2 osób a dla pozostałych trzech o zastosowanie dozoru. Za wymuszenie rozbójnicze grozi do 10 lat pozbawienia wolności natomiast za pozbawienie kogoś wolności wbrew jego woli do 5 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE