Reklama

Zostań aktorem Teatru "Trupa"

Opublikowano:
Autor:

Zostań aktorem Teatru "Trupa" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie pojawią się nowe grupy plastyczne i muzyczne. Nabór prowadzi także Teatr "Trupa".

W PMDK zakończył się okres rekrutacji, dzięki któremu wypełniły się listy uczestników grup zajęć stałych, do których ogłaszano nabór w maju. Sytuacja zmieniła się jednak w wakacje - w związku ze zwiększeniem ilości godzin dydaktycznych w pracowni plastycznej i muzycznej pojawią się nowe grupy, do których od września prowadzone są zapisy. W pracowni plastycznej nowe grupy poprowadzą dotychczasowi nauczyciele (Edyta Weremczuk, Izabella Dybała), a do grona muzyków prowadzących zajęcia z dziećmi i młodzieżą w pracowni muzycznej dołączy pan Mateusz Obroślak - wokalista i flecista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Współpracował z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Akademickim Chórem Uniwersytetu Gdańskiego, a także z Uczelnianym Chórem Akademii Muzycznej w Gdańsku. Obecnie jest solistą w lubelskim chórze gospel "Heaven Up" i  nauczycielem śpiewu w Lubelskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej II st., a w rodzinnym Kocku prowadzi Wielopokoleniowy Zespół Artystyczny „Nadzieja", przygotowując do koncertu chór i solistów.

W PMDK prowadzony jest także nabór do najbardziej utytułowanego zespołu teatralnego w PMDK – Teatru Trupa, który prowadzi pani Jolanta Tomasiewicz. Po spektakularnych sukcesach monodramu Kamila Żebrowskiego „Kochany Panie Ludwiku" w nowym  roku szkolnym  Trupa rozpocznie pracę nad nowym spektaklem, do którego potrzebni są aktorzy  - młodzież szkół średnich. Spotkanie organizacyjne dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do Teatru Trupa odbędzie się w poniedziałek 9.09.2019 r. o godz. 16.00 w PMDK.

Aby zapisać się na zajęcia do PMDK należy wypełnić wniosek oraz złożyć go razem z  podaniem do Dyrektora PMDK w sekretariacie placówki : PMDK, ul. Szaniawskiego 64 II p., 21-100 Lubartów, tel. 81 8553786

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE