Reklama

Znamy już wyniki XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści wigilijne"

Opublikowano:
Autor:

Znamy już wyniki XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści wigilijne" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Znamy już wyniki XX Powiatowego Konkursu Plastycznego "Opowieści wigilijne", organizowanego przez PMDK w Lubartowie. Prace oceniała komisja w składzie: dr Romuald Tarasiuk - artysta plastyk, wykładowca na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie i ks. Marek Stolarz – artysta plastyk, wikariusz parafii św. Anny w Lubartowie.

Jurorzy postanowili nagrodzić 21 , a wyróżnić 24 prac plastycznych w 6 kategoriach. Zadanie nie było łatwe, ponieważ na konkurs wpłynęło aż 385 prac. Pełna lista laureatów znajduje się w dziale KONKURSY na stronie www.mdk.lubartow.pl:

Wyniki XIX Powiatowego Konkursu Literackiego "Opowieści Wigilijne" po 13 grudnia. Niestety, szybciej się nie da: 102 prace musi przeczytać 3 jurorów, pani Ariadna Ewa Zalewska – dyrektor Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubartowie, pan Andrzej Rybak - kierownik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubartowie i Małgorzata Adamczyk – polonista i teatrolog, nauczyciel pracowni teatralnej PMDK w Lubartowie.

Wszystkich laureatów konkursu - nagrodzonych i wyróżnionych -oraz ich opiekunów zapraszamy na uroczysty finał konkursu, który odbędzie się 19 grudnia o godz. 12.00 w sali rycerskiej pałacu Sanguszków - siedzibie Starostwa Powiatowego w Lubartowie, ul. Słowackiego 8.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE