Reklama

Znalazł się zaginiony 86-latek, który wybrał się na grzyby

Opublikowano:
Autor:

Znalazł się zaginiony 86-latek, który wybrał się na grzyby - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 86-latka, który wybrał się na grzyby. Mężczyznę odnaleźli policjanci i udzielili mu niezbędnej pomocy. Żona 86 latka skierowała na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podziękowania dla mundurowych z Posterunku w Ostrowie Lubelskim.

Wczoraj na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Roberta Szewca wpłynęły podziękowania od żony zaginionego, za przeprowadzenie przez policję sprawnej i skutecznej akcji poszukiwawczej. Do zdarzenia doszło 12.10.2019 r. . Wówczas to mieszkaniec gminy Ostrów Lubelski w godzinach przedpołudniowych wybrał się ciągnikiem do lasu na grzyby.  Gdy zaczęło robić się ciemno zaniepokojona żona zadzwoniła pod numer 112 z informacją że mężczyzna od godzin przedpołudniowych nie powrócił do domu.

Funkcjonariusze PP w Ostrowie Lubelskim od razu rozpoczęli poszukiwania mężczyzny. Dzięki bardzo dobrej znajomości topografii terenu oraz szybko przeprowadzonej akcji odnaleźli go w porę.  86 latek  po otrzymaniu  pomocy medycznej powrócił do domu pod opiekę najbliższych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE