Reklama

Złoty "Chopin"

Opublikowano:
Autor:

Złoty "Chopin" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura 18 października 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych - Licealiada. Zawody odbyły się tradycyjnie w Tomaszowie Lubelskim. Do rywalizacji przystąpiło po 12 najlepszych sztafet z wcześniejszych etapów zawodów w powiatach i rejonach. Do zawodów finałowych zakwalifikowała się drużyna dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie, czyli popularnego „Chopina”. Dziewczęta biegały 8x800 metrów, a chłopcy 8x1200 metrów.

Pierwsze w zawodach biegały dziewczęta i po walce ze zmieniającą się ciągle kolejnością przybiegły ostatecznie na VIII pozycji. Po biegu dziewcząt swój start rozpoczęli panowie i uzyskali wspaniały wynik zdobywając Mistrzostwo Województwa Lubelskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Radość zawodników po zwycięskim biegu była ogromna, ponieważ uzyskali oni awans do zawodów ogólnopolskich.

 

            Drużyna dziewcząt:

Julia Urbańska, Jagoda Tomasiak, Aleksandra Mazur, Karolina Pszczoła, Monika Dec, Patrycja Cybul, Ilona Kubera, Karolina Mitaszka, Klaudia Baran, Klaudia Karasek.

 

            Drużyna chłopców:

Piotr Barwiński, Hubert Wlazły, Dawid Skwarzec, Krzysztof Stefański, Piotr Danicki, Jakub Skubisz, Przemysław Zbiciak, Bartosz Zbiciak.

Rezerwowi: Piotr Piskała, Jakub Kubicki, Tomasz Dycha.

 

Opiekunami drużyn byli: mgr Joanna Góźdź i mgr Marek Kitliński.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE