Reklama

Zapraszają młodych aktorów

Opublikowano:
Autor:

Zapraszają młodych aktorów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie organizuje zajęcia teatralne dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zajęcia poprowadzi Małgorzata Adamczyk.

Pani Małgorzata prowadzi teatrzyk dziecięcy Hop, warsztaty performance "Pięć złotych" oraz teatr młodzieżowy, do którego może zapisać się jeszcze kilka osób.  Zajęcia będą się odbywały w środy w godz. 18.10 - 19.45.

Aby uczestniczyć w takich zajęciach nie są potrzebne szczególne umiejętności, skuteczność metod teatralnych jest na tyle duża, że wszystkiego można się "po drodze" nauczyć, uczestnicząc przy tym w fascynujących przedsięwzięciach (spektakle, etiudy, przeglądy i festiwale).

Małgorzata Adamczyk– absolwentka filologii polskiej, wiedzy o teatrze oraz Inkubatora Animacji Kultury, słuchaczka w Szkole Jana i Haliny Machulskich, przez 5 lat związana z Teatrem ITP. Odpowiedzialna za kształt i program Działu Edukacji Artystycznej  H. Ch. Andersena w Lublinie. Specjalizuje się w tworzeniu warsztatów wprowadzających w spektakle oraz działań parateatralnych mających na celu rozwój widowni i przygotowanie widza do świadomego odbioru sztuki. Jako instruktor teatralny współpracuje z wieloma placówkami edukacyjnymi w Lublinie. Od września 2015r. nauczyciel PMDK w Lubartowie.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE