Reklama

Zamieszanie w Radzie Nadzorczej. Kto członkiem a kto nie?

Opublikowano:
Autor:

Zamieszanie w Radzie Nadzorczej. Kto członkiem a kto nie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura - Teodor Czubacki nie może być członkiem Rady Nadzorczej - twierdzi Jacek Tomasiak prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie. I wzywa go do zwrotu diety za ostatnie dwa lata. Obaj jeszcze niedawno współpracowali blisko jako radni Wspólnego Lubartowa.

O tym, że troje radnych wywodzących się  ze Wspólnego Lubartowa straciło stanowiska w prezydium Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej, pisaliśmy już w sierpniu. Renata Mazur była też przewodniczącą Rady Nadzorczej SM, Teodor Czubacki wiceprzewodniczącym, Jacek Tchórz członkiem prezydium. Zostali zwykłymi członkami Rady Nadzorczej, Jeszcze niedawno byli w tym samym klubie radnych co Jacek Tomasiak, prezes SM.

Do kolejnych zmian w Radzie Nadzorczej doszło na przełomie września i października. Prezes Jacek Tomasiak w spółdzielczej telewizji oznajmił, że Teodor Czubacki i Krzysztof Paśnik nie są już członkami Rady Nadzorczej.

Co do Teodora Czubackiego prezes podtrzymuje zdanie, w sprawie Krzysztofa Paśnika pojawiły się nowe fakty, które każą Tomasiakowi wstrzymać się ze stwierdzeniem członkostwa SM lub jego braku.

Teodor Czubacki i Krzysztof Paśnik twierdzą, że nie dostali żadnych dokumentów dotyczących utraty przez nich funkcji w Radzie Nadzorczej SM.

Więcej w papierowym wydaniu Wspólnoty Lubartowskiej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE