Reklama

Zaginął Mateusz Jakubczak

Opublikowano:
Autor:

Zaginął Mateusz Jakubczak - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionego Mateusza Jakubczaka. Mężczyzna 10 czerwca wyszedł z domu z zamiarem udania się do pracy w Niemczech, gdzie nie dotarł. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zaginiony przebywa na terenie Lublina, po raz ostatni widziany na ul. Lubartowskiej w dniu 24 czerwca. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Policją tel. (81) 852-62-90 lub 112.

Mateusz Jakubczak ma 26 lat i jest mieszkańcem gm. Serniki w pow. lubartowskim. 10 czerwca br. wyszedł z domu z kolegą z zamiarem udania się do Niemiec, gdzie miał podjąć pracę zarobkową. Do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna przebywa na terenie Lublina, mieszkając w namiocie. Po raz ostatni widziany był na ul. Lubartowskiej w dniu 24 czerwca.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180 cm, sylwetka szczupła, oczy koloru niebieskiego, włosy ciemnobrązowe, krótkie, uszy odstające, uzębienie pełne. Brak informacji co do ubioru zaginionego.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Lubartowie ul. Lubelska 57 A, 21-100 Lubartów, tel. (81) 852 62 90 lub numerem alarmowym 112.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE