Reklama

Zaginął Mariusz Szczepaniak

Opublikowano:
Autor:

Zaginął Mariusz Szczepaniak - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Lubartowscy policjanci poszukują 38-letniego Mariusza Szczepaniaka z Lubartowa, który w niedzielę w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie powrócił. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do dyżurnego lubartowskiej komendy, tel. (81) 852-62-90 lub na numer alarmowy 112.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem:

Mariusza Szczepaniaka

lat 38

zam. Lubartów

Okoliczności zaginięcia:

Mężczyzna w dniu 9 lutego br. w godzinach popołudniowych wyjechał rowerem z domu i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis:

mężczyzna w wieku 38 lat, wzrost 178 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie - koloru ciemny blond. Ubrany był w kurtkę ortalionową marki Cropp, koloru ciemnego, bluzę sportową z kapturem koloru niebieskiego, buty sportowe typu adidas koloru ciemnego, spodnie ortalionowe koloru szaroniebieskiego z paskiem z boku koloru białego. Czapka włóczkowa koloru czarnego. Zaginiony poruszał się rowerem typu turystycznego koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie, tel. (81) 852-62-90, adres: Lubartów, ul. Lubelska 57A lub na numer alarmowy 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE