Reklama

Z kuponem do Brukseli

Opublikowano:
Autor:

Z kuponem do Brukseli - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Co robi Twój europoseł, a co Komisja Europejska? Bruksela – zobacz to sam!

5-7 września 2018 oku. grupa 16 czytelników z całej Polski poleci do Brukseli na wizytę studyjną. Razem z dziennikarzami z gazet lokalnych rozszyfrują Politykę Spójności i wspólnie przygotują relację z wyjazdu do stolicy UE.

To możesz być TY! Wypełnij kupon dostępny na str. 5 w aktualnym wydaniu Wspólnoty Lubartowskiej i wyślij go do redakcji Tygodnika Lokalnego Wspólnota Lubartowska najpóźniej do 15 czerwca 2018r. Wyniki do 13 lipca 2018 roku na gazetylokalne.pl - tam znajdziesz także regulamin rekrutacji.

Rekrutację na wizytę studyjną "Bruksela - zobacz to sam!" ogłasza Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej wspólnie ze Stowarzyszeniem Gazet Lokalnych.


Działanie w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE". Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE