Reklama

Wrzesień w Kozłówce

Opublikowano:
Autor:

Wrzesień w Kozłówce - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura Wystawy i akcja "Narodowe czytanie" czekają na odwiedzających Muzeum Zamoyskich we wrześniu.

We wrześniu kasy Muzeum są czynne od godz. 10.00 do godz. 16.00. Uwzględniając wyprawę do Kozłówki warto pamiętać o tym, że można uczestniczyć w oprowadzaniu kuratorskim wystawy czasowej i Galerii Socrealizmu. We wtorki o 12.00 na chętnych czekają kuratorzy ekspozycji „Jaśnie Państwo w kąpieli”, a w czwartki o tej samej porze – pracownicy Galerii Socrealizmu.
Od 1 do 10 września w galerii „Z ogrodu” jest czynna wystawa „Nie tylko Lalka”. Jej bohaterem jest Bolesław Prus. Jego życie i twórczość oraz związki z naszym regionem przedstawiono na 9 planszach. Przygotowali i wypożyczyli je pracownicy Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Wystawa została przygotowana w związku z akcją „Narodowego Czytania”, której patronuje Prus.
12 i 13 września (w czasie Europejskich Dni Dziedzictwa) o godz. 12.00 oraz 14.00 w Galerii Socrealizmu będzie wyświetlany film „Muzeum Utracone”. Na wspomniane wydarzenia nie obowiązują zapisy i dodatkowe opłaty. Wystarczą bilety wstępu na wspomniane ekspozycje.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE