Reklama

Wjechał w latarnię, na którą po przewróceniu najechał inny pojazd

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KPP w Lubartowie

Wjechał w latarnię, na którą po przewróceniu najechał inny pojazd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Groźnie mogła zakończyć się kolizja, która miała miejsce w sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Lipowej w Lubartowie z DK-19. 18-letni kierujący pojazdem marki Honda, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących na drodze warunków, uderzył w latarnię, na którą po przewróceniu najechał kierujący pojazdem marki Volkswagen. Policjanci apelują o ostrożną i bezpieczną jazdę.

W sobotę tuż przed godz. 17:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Lipowej w Lubartowie z obwodnicą DK-19. Jak ustalili policjanci, kierujący pojazdem m-ki Honda nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, następnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup oświetleniowy. Na leżący na jezdni słup najechał kierujący pojazdem m-ki Volkswagen. W wyniku tego zdarzenia do szpitala został przetransportowany 11-letni pasażer volkswagena. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne i zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Kierujący hondą, 18-letni mieszkaniec gm. Lubartów za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Policjanci apelują o ostrożność oraz o dostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE