Reklama

Walczyli o puchar burmistrza

Opublikowano:
Autor:

Walczyli o puchar burmistrza - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura W dniu 31.10.2015 r. na pływalni MOSiR Lubartów odbyły się Zawody Pływackie "III Mistrzostwa w pływaniu o puchar Burmistrza Miasta Lubartowa".

W zawodach wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek z klubów MEDUZA Poniatowa, UKS AQUA Ryki, MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski, OLIMPIA Lublin, ORKA Lubartów, SKALAR Lubartów oraz szkół miasta Lubartowa i okolic. Liczną grupę stanowili uczniowie z klas pływackich ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie. Organizatorem imprezy był Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartowa.
Zawody rozegrane zostały od najmłodszych roczników z podziałem na dziewczyny i chłopców. Za trzy pierwsze miejsca były medale i dyplomy oraz za pierwsze miejsce w każdej konkurencji statuetka. Dla wszystkich uczestników były dyplomy za udział. Przy wyjściu z pływalni czekały słodkie rogaliki dla wszystkich uczestników. Imprezę finansowo wsparli: Gmina Miasto Lubartów,  Restauracja Stara Łaźnia, Piekarnia Szczygiełek. Patronem medialnym był Tygodnik Lubartowiak oraz portal internetowy www.lubartow24.pl.
Szczególne podziękowania należą się Panu Januszowi Gierachowi - dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie za udostępnienie pływalni oraz Pani Halinie Zdunek - dyrektorowi II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie za udostępnienie nagłośnienia. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich wolontariuszy za pomoc w czasie zawodów.

Wyniki z poszczególnych konkurencji:

 

 

Konkurencja 1 - Rocznik 2009 i młodsi dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Szabała Antonina                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        35.33

2. Borowicz Lena                                SKALAR Lubartów                            42.96

3. Pożarowszczyk Michalina                SKALAR Lubartów                            45.82

4. Tchórz Oliwia                                  SKALAR Lubartów                            46.49

5. Czakon Kaja                                   SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        52.47

6. Węgrzyn Weronika                          SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        1:02.43

 

Konkurencja 2 - Rocznik 2009 i młodsi chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Szczypiński Leon                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        49.93

2. Ulma Wojciech                                SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        51.14

3. Parafiniuk Krzysztof             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        1:04.15

 

Konkurencja 3 - Rocznik 2008 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Waśkowicz Milena                          SKALAR Lubartów                            25.71

2. Kuźma Hanna                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.03

3. Paśnik Wiktoria                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.90

4. Szczygielska Hanna             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.61

5. Włodarczyk Antonina                      SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        50.85

 

Konkurencja 4 - Rocznik 2008 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Koziński Grzegorz                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.73

2. Kostyła Igor                        SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.96

3. Kubik Kamil                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.05

4. Kuc Adrian                                     UKS AQUA Ryki                               30.63

5. Szczepaniak Mateusz                      SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.95

6. Brzyski Iwo                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.56

7. Radomski Igor                                SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        37.64

8. Mika Karol                                     SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        43.62

9. Marzec Oliwier                               SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        45.07

10. Kuźma Ksawery                           SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        48.06

 

Konkurencja 5 - Rocznik 2007 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Wróblewska Kaja                           SKALAR Lubartów                            21.16

2. Resztak Zuzanna                             MEDUZA Poniatowa                          24.26

3. Dzięsław Marcelina              MEDUZA Poniatowa                          24.46

4. Budka Zuzanna                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.24

5. Gajos Milena                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.85

6. Tomasiak Zofia                                SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.35

7. Pryjomska Alicja                             UKS AQUA Ryki                               29.89

8. Turska Rozalia                                                                                           31.34

9. Rola Julia                                        MEDUZA Poniatowa                          35.49

 

Konkurencja 6 - Rocznik 2007 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Czarnecki Wiktor                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      22.68

2. Urban Bartosz                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      22.93

3. Szuba Krystian                                MEDUZA Poniatowa                          24.40

4. Lewtak Jan                                     OLIMPIA Lublin                                 24.52

5. Czerniachowski Mikołaj                  SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.44

6. Kubak Michał                                 UKS AQUA Ryki                               25.45

7. Kisiel Jakub                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.82

8. Misztal Wojciech                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.34

9. Hunek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.79

10. Kędzierski Wiktor                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.12

11. Kosowski Ksawery                       SKALAR Lubartów                            28.55

12. Youcefa Boukherrouba                  MEDUZA Poniatowa                          28.65

13. Florek Mateusz                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.87

14. Ulma Aleksander                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.17

15. Jankowski Paweł                           SKALAR Lubartów                            32.06

16. Gruba Krzysztof                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      33.07

17. Hunek Kacper                              SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      33.38

18. Łapiński Szymon                           MEDUZA Poniatowa                          33.76

19. Greguła Alex                                 SP3 Lubartów                                     36.45

20. Pojęta Piotr                                   SP4 Lubartów                                     37.97

 

Konkurencja 7 - Rocznik 2006 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Goleń Iga                                        SKALAR Lubartów                            23.95

2. Podleśna Oliwia                              SKALAR Lubartów                            24.38

3. Kapusta Aleksandra            UKS AQUA Ryki                               24.68

3. Madejek Hanna                              MEDUZA Poniatowa                          24.68

4. Szkutnicka Ilona                              MEDUZA Poniatowa                          25.54

5. Krajewska Maria                            MEDUZA Poniatowa                          26.60

6. Matyjaszczyk Zuzanna                     SP4 Lubartów                                     26.96

7. Wróblewska Oliwia             MEDUZA Poniatowa                          28.58

8. Wrona Wiktoria                               MEDUZA Poniatowa                          29.16

9. Wróblewska Olga                           MEDUZA Poniatowa                          29.97

10. Dudziak Milena                             MEDUZA Poniatowa                          31.64

11. Jędryszka Laura                            ORKA Lubartów                                34.91

12. Leszko Oliwia                               SKALAR Lubartów                            38.57

13. Krupa Aleksandra                         SP4 Lubartów                                     38.90

 

Konkurencja 8 - Rocznik 2006 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Opolski Łukasz        MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          20.57

2. Szczęch Kacper                              SKALAR Lubartów                            23.36

3. Białoszewski Karol                          SP3 Lubartów                                     23.99

4. Cholewa Aleks                                SKALAR Lubartów                            26.20

5. Dacka Jacek                                   MEDUZA Poniatowa                          26.29

6. Królikowski Miłosz             MEDUZA Poniatowa                          28.23

7. Rafalski Maksymilian                       SP3 Lubartów                                     35.09

8. Woźniak Paweł                               SP1 Lubartów                                     35.82

9. Góra Mateusz                                 ORKA Lubartów                                47.82

 

Konkurencja 9 - Rocznik 2005 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Panasiuk Natalia                              SP42 Lublin                                        45.81

2. Pyta Eliza                                        MEDUZA Poniatowa                          48.16

3. Wetoszka Alicja                              SKALAR Lubartów                            49.43

4. Szeląg Emilia                                   MEDUZA Poniatowa                          53.05

5. Wójcik Kinga                                  MEDUZA Poniatowa                          57.64

6. Bronisz Nicol                                  SP3 Lubartów                                     58.35

7. Oumedjebeur Maja                         UKS AQUA Ryki                               59.84

8. Bęben Ewa                                     MEDUZA Poniatowa                          1:02.41

9. Szczygieł Olga                                 ORKA Lubartów                                1:34.07

Dyskw. Gołębiowska Dorota               MEDUZA Poniatowa                          -

 

Konkurencja 10 - Rocznik 2005 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Cybul Bartłomiej                             SKALAR Lubartów                            46.20

2. Smyk Mateusz                                SKALAR Lubartów                            48.40

3. Kuc Sebastian                                 UKS AQUA Ryki                               50.33

4. Brzyski Bartosz                               SKALAR Lubartów                            51.88

5. Kowalski Hubert                             SKALAR Lubartów                            52.34

6. Motyka Maciej                               MEDUZA Poniatowa                          55.06

7. Kisiel Jakub                         SKALAR Lubartów                            56.37

8. Fiuk Filip                                         MEDUZA Poniatowa                          1:00.05

9. Dzierżak Wojciech                          MEDUZA Poniatowa                          1:03.34

10. Włoch Julian                                  SKALAR Lubartów                            1:06.00

11. Grytczuk Igor                                SKALAR Lubartów                            1:22.50

 

Konkurencja 11 - Rocznik 2004 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Czopek Katarzyna                          MEDUZA Poniatowa                          39.43

2. Borowiak Dagmara                         MEDUZA Poniatowa                          48.57

3. Polkowska Karolina                        SKALAR Lubartów                            52.52

4. Guz Julia                                         SKALAR Lubartów                            54.36

5. Kowalik Katarzyna                         SKALAR Lubartów                            57.82

6. Bylina Dagmara                               SKALAR Lubartów                            58.43

7. Zbiciak Aleksandra                          SKALAR Lubartów                            1:08.00

8. Kosik Kamila                                  ORKA Lubartów                                1:12.51

 

Konkurencja 12 - Rocznik 2004 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Lewtak Szymon                              OLIMPIA Lublin                                 41.08

2. Bąbol Szymon                                 SKALAR Lubartów                            45.54

3. Lichota Igor                         MEDUZA Poniatowa                          46.84

4. Świć Karol              MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          47.09

5. Czerwiński Jakub                            MEDUZA Poniatowa                          50.92

6. Lec Mateusz                                                                                              52.32

7. Dacko Kacper                                MEDUZA Poniatowa                          52.34

8. Rossa Patryk                                   SKALAR Lubartów                            1:08.89

 

Konkurencja 13 - Rocznik 2003 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Gwóźdź Wiktoria                            SKALAR Lubartów                            49.81

2. Wojtaszko Patrycja                         MEDUZA Poniatowa                          51.69

3. Kądziela Martyna                            SKALAR Lubartów                            1:08.02

 

Konkurencja 14 - Rocznik 2003 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Kubak Bartłomiej                            UKS AQUA Ryki                               40.69

2. Musiatowicz Rafał    MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          41.74

3. Turski Szymon                                                                                           46.66

4. Nurzyński Oskar                             UKS AQUA Ryki                               49.94

5. Woś Paweł                                      MEDUZA Poniatowa                          50.91

6. Królikowski Jakub                          MEDUZA Poniatowa                          56.19

7. Wojnicki Michał                              MEDUZA Poniatowa                          59.79

 

Konkurencja 15 - Rocznik 2002-2000 dziewczęta - 100 m styl dowolny

1. Zarzycka Kaja                                MEDUZA Poniatowa                          1:19.36

2. Sosik Wioleta                                  MEDUZA Poniatowa                          1:20.79

3. Dacka Agata                                   MEDUZA Poniatowa                          1:21.67

4. Kapusta Anna                                 UKS AQUA Ryki                               1:25.89

5. Nurzyńska Wiktoria             UKS AQUA Ryki                               1:34.41

Dyskw. Bubnowicz Klaudia                 ORKA Lubartów                                -

 

Konkurencja 16 - Rocznik 2002-2000 chłopcy - 100 m styl dowolny

1. Matyjaszczyk Jakub            G1 Lubartów                                      1:16.54

2. Pasierbiewicz Dominik                     MEDUZA Poniatowa                          1:17.27

3. Bielecki Michał                                SKALAR Lubartów                            1:23.15

4. Grzegorczyk Jakub                          SKALAR Lubartów                            1:25.41

5. Dawidek Rafał                                SKALAR Lubartów                            1:30.08

6. Urban Jan                                       G Łucka                                              1:30.51

7. Grzeszczak Filip                              SKALAR Lubartów                            1:32.10

8. Włodarczyk Mateusz                                                                                 1:36.87

9. Szczepaniak Dominik                      SKALAR Lubartów                            1:45.17

 

Konkurencja 17 - Rocznik 2008 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Waśkowicz Milena                          SKALAR Lubartów                            22.67

2. Kuźma Hanna                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.62

3. Paśnik Wiktoria                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.14

4. Szczygielska Hanna             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.24

 

Konkurencja 18 - Rocznik 2008 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Kubik Kamil                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.50

2. Koziński Grzegorz                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.27

3. Brzyski Iwo                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.04

4. Kuc Adrian                                     UKS AQUA Ryki                               32.47

5. Marzec Oliwier                               SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        34.89

6. Kuźma Ksawery                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        36.93

7. Kostyła Igor                        SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      37.42

8. Mika Karol                                     SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        39.32

9. Szczepaniak Mateusz                      SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      40.25

10. Radomski Igor                              SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        42.28

 

Konkurencja 19 - Rocznik 2007 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Wróblewska Kaja                           SKALAR Lubartów                            18.64

2. Pryjomska Alicja                             UKS AQUA Ryki                               24.37

3. Dzięsław Marcelina              MEDUZA Poniatowa                          24.60

4. Resztak Zuzanna                             MEDUZA Poniatowa                          25.52

5. Budka Zuzanna                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.78

6. Gajos Milena                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.55

7. Turska Rozalia                                                                                           33.56

8. Rola Julia                                        MEDUZA Poniatowa                          45.10

9. Jabłońska Julia                                SP Łucka                                            1:05.69

 

Konkurencja 20 - Rocznik 2007 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Lewtak Jan                                     OLIMPIA Lublin                                 19.18

2. Urban Bartosz                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      23.14

3. Kubak Michał                                 UKS AQUA Ryki                               23.43

4. Kisiel Jakub                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      24.51

5. Czarnecki Wiktor                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      24.55

6. Kędzierski Wiktor                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.19

7. Misztal Wojciech                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.01

8. Hunek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.52

9. Florek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.55

10. Hunek Kacper                              SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.89

11. Gruba Krzysztof                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.01

12. Youcefa Boukherrouba                  MEDUZA Poniatowa                          31.21

13. Szuba Krystian                              MEDUZA Poniatowa                          31.76

14. Czernichowski Mikołaj                  SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      32.35

15. Ulma Aleksander                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      34.68

16. Greguła Alex                                 SP3 Lubartów                                     35.35

17. Łapiński Szymon                           MEDUZA Poniatowa                          39.65

18. Budzyński Szymon             ORKA Lubartów                                42.43

 

Konkurencja 21 - Rocznik 2006 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Kapusta Aleksandra            UKS AQUA Ryki                               20.13

2. Goleń Iga                                        SKALAR Lubartów                            21.01

3. Matyjaszczyk Zuzanna                     SP4 Lubartów                                     22.56

4. Krajewska Maria                            MEDUZA Poniatowa                          23.72

5. Podleśna Oliwia                              SKALAR Lubartów                            23.84

6. Madejek Hanna                              MEDUZA Poniatowa                          24.62

7. Wróblewska Oliwia             MEDUZA Poniatowa                          26.91

8. Szkutnicka Ilona                              MEDUZA Poniatowa                          27.67

9. Wrona Wiktoria                               MEDUZA Poniatowa                          30.06

10. Wróblewska Olga                         MEDUZA Poniatowa                          31.62

11. Jędryszka Laura                            ORKA Lubartów                                33.09

12. Dudziak Milena                             MEDUZA Poniatowa                          33.73

13. Leszko Oliwia                               SKALAR Lubartów                            40.07

14. Krupa Aleksandra                         SP4 Lubartów                                     40.56

 

Konkurencja 22 - Rocznik 2006 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Opolski Łukasz        MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          17.33

2. Białoszewski Karol                          SP3 Lubartów                                     21.09

3. Cholewa Aleks                                SKALAR Lubartów                            22.90

4. Dacka Jacek                                   MEDUZA Poniatowa                          22.95

5. Rafalski Maksymilian                       SP3 Lubartów                                     25.69

6. Królikowski Miłosz             MEDUZA Poniatowa                          27.27

7. Szczęch Kacper                              SKALAR Lubartów                            36.66

8. Woźniak Paweł                               SP1 Lubartów                                     40.29

9. Góra Mateusz                                 MEDUZA Poniatowa                          42.05

 

Konkurencja 23 - Rocznik 2005 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Panasiuk Natalia                              SP42 Lublin                                        39.87

2. Wetoszka Alicja                              SKALAR Lubartów                            43.30

3. Pyta Eliza                                        MEDUZA Poniatowa                          44.72

4. Szeląg Emilia                                   MEDUZA Poniatowa                          51.69

5. Wójcik Kinga                                  MEDUZA Poniatowa                          53.40

6. Oumedjebeur Maja                         UKS AQUA Ryki                               54.74

7. Bęben Ewa                                     MEDUZA Poniatowa                          58.26

8. Gołębiowska Dorota                       MEDUZA Poniatowa                          1:00.31

9. Szczygieł Olga                                 ORKA Lubartów                                1:36.38

 

Konkurencja 24 - Rocznik 2005 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Cybul Bartłomiej                             SKALAR Lubartów                            41.34

2. Smyk Mateusz                                SKALAR Lubartów                            45.50

3. Kuc Sebastian                                 UKS AQUA Ryki                               45.66

4. Kowalski Hubert                             SKALAR Lubartów                            45.94

5. Kisiel Jakub                         SKALAR Lubartów                            48.65

6. Brzyski Bartosz                               SKALAR Lubartów                            49.50

7. Dzierżak Wojciech                          MEDUZA Poniatowa                          51.05

8. Motyka Maciej                               MEDUZA Poniatowa                          55.10

9. Grytczuk Igor                                  SKALAR Lubartów                            1:03.95

10. Fiuk Filip                                       MEDUZA Poniatowa                          1:05.49

 

Konkurencja 25 - Rocznik 2004 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Czopek Katarzyna                          MEDUZA Poniatowa                          36.65

2. Borowiak Dagmara                         MEDUZA Poniatowa                          42.77

3. Polkowska Karolina                        SKALAR Lubartów                            46.81

4. Guz Julia                                         SKALAR Lubartów                            57.01

5. Zbiciak Aleksandra                          SKALAR Lubartów                            1:04.23

6. Kowalik Katarzyna                         SKALAR Lubartów                            1:04.91

Dyskw. Bylina Dagmara                      SKALAR Lubartów                            -

 

Konkurencja 26 - Rocznik 2004 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Lewtak Szymon                              OLIMPIA Lublin                                 34.42

2. Świć Karol              MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          37.38

3. Bąbol Szymon                                 SKALAR Lubartów                            38.91

4. Dacko Kacper                                MEDUZA Poniatowa                          39.44

5. Czerwiński Jakub                            MEDUZA Poniatowa                          44.64

6. Lec Mateusz                                                                                              49.58

7. Lichota Igor                         MEDUZA Poniatowa                          54.17

 

Konkurencja 27 - Rocznik 2003 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Gwóźdź Wiktoria                            SKALAR Lubartów                            44.51

2. Bobikowska Weronika                    SP3 Lubartów                                     48.68

3. Wojtaszko Patrycja                         MEDUZA Poniatowa                          54.26

Dyskw. Kądziela Martyna                   SKALAR Lubartów                            -

 

Konkurencja 28 - Rocznik 2003 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Kubak Bartłomiej                            UKS AQUA Ryki                               33.23

2. Musiatowicz Rafał    MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski         35.98

3. Wojnicki Michał                              MEDUZA Poniatowa                          38.88

4. Woś Paweł                                      MEDUZA Poniatowa                          41.51

5. W zawodach wzięło udział 140 zawodników i zawodniczek z klubów MEDUZA Poniatowa, UKS AQUA Ryki, MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski, OLIMPIA Lublin, ORKA Lubartów, SKALAR Lubartów oraz szkół miasta Lubartowa i okolic. Liczną grupę stanowili uczniowie z klas pływackich ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lubartowie. Organizatorem imprezy był Lubartowski Klub Pływacki SKALAR przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Lubartowie. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Lubartowa.
Zawody rozegrane zostały od najmłodszych roczników z podziałem na dziewczyny i chłopców. Za trzy pierwsze miejsca były medale i dyplomy oraz za pierwsze miejsce w każdej konkurencji statuetka. Dla wszystkich uczestników były dyplomy za udział. Przy wyjściu z pływalni czekały słodkie rogaliki dla wszystkich uczestników. Imprezę finansowo wsparli: Gmina Miasto Lubartów,  Restauracja Stara Łaźnia, Piekarnia Szczygiełek. Patronem medialnym był Tygodnik Lubartowiak oraz portal internetowy www.lubartow24.pl.
Szczególne podziękowania należą się Panu Januszowi Gierachowi - dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubartowie za udostępnienie pływalni oraz Pani Halinie Zdunek - dyrektorowi II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie za udostępnienie nagłośnienia. Serdeczne podziękowania również dla wszystkich wolontariuszy za pomoc w czasie zawodów.

Wyniki z poszczególnych konkurencji:

 

 

Konkurencja 1 - Rocznik 2009 i młodsi dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Szabała Antonina                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        35.33

2. Borowicz Lena                                SKALAR Lubartów                            42.96

3. Pożarowszczyk Michalina                SKALAR Lubartów                            45.82

4. Tchórz Oliwia                                  SKALAR Lubartów                            46.49

5. Czakon Kaja                                   SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        52.47

6. Węgrzyn Weronika                          SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        1:02.43

 

Konkurencja 2 - Rocznik 2009 i młodsi chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Szczypiński Leon                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        49.93

2. Ulma Wojciech                                SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        51.14

3. Parafiniuk Krzysztof             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        1:04.15

 

Konkurencja 3 - Rocznik 2008 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Waśkowicz Milena                          SKALAR Lubartów                            25.71

2. Kuźma Hanna                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.03

3. Paśnik Wiktoria                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.90

4. Szczygielska Hanna             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.61

5. Włodarczyk Antonina                      SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        50.85

 

Konkurencja 4 - Rocznik 2008 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Koziński Grzegorz                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.73

2. Kostyła Igor                        SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.96

3. Kubik Kamil                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.05

4. Kuc Adrian                                     UKS AQUA Ryki                               30.63

5. Szczepaniak Mateusz                      SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.95

6. Brzyski Iwo                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.56

7. Radomski Igor                                SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        37.64

8. Mika Karol                                     SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        43.62

9. Marzec Oliwier                               SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        45.07

10. Kuźma Ksawery                           SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        48.06

 

Konkurencja 5 - Rocznik 2007 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Wróblewska Kaja                           SKALAR Lubartów                            21.16

2. Resztak Zuzanna                             MEDUZA Poniatowa                          24.26

3. Dzięsław Marcelina              MEDUZA Poniatowa                          24.46

4. Budka Zuzanna                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.24

5. Gajos Milena                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.85

6. Tomasiak Zofia                                SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.35

7. Pryjomska Alicja                             UKS AQUA Ryki                               29.89

8. Turska Rozalia                                                                                           31.34

9. Rola Julia                                        MEDUZA Poniatowa                          35.49

 

Konkurencja 6 - Rocznik 2007 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Czarnecki Wiktor                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      22.68

2. Urban Bartosz                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      22.93

3. Szuba Krystian                                MEDUZA Poniatowa                          24.40

4. Lewtak Jan                                     OLIMPIA Lublin                                 24.52

5. Czerniachowski Mikołaj                  SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.44

6. Kubak Michał                                 UKS AQUA Ryki                               25.45

7. Kisiel Jakub                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      25.82

8. Misztal Wojciech                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.34

9. Hunek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.79

10. Kędzierski Wiktor                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.12

11. Kosowski Ksawery                       SKALAR Lubartów                            28.55

12. Youcefa Boukherrouba                  MEDUZA Poniatowa                          28.65

13. Florek Mateusz                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.87

14. Ulma Aleksander                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.17

15. Jankowski Paweł                           SKALAR Lubartów                            32.06

16. Gruba Krzysztof                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      33.07

17. Hunek Kacper                              SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      33.38

18. Łapiński Szymon                           MEDUZA Poniatowa                          33.76

19. Greguła Alex                                 SP3 Lubartów                                     36.45

20. Pojęta Piotr                                   SP4 Lubartów                                     37.97

 

Konkurencja 7 - Rocznik 2006 dziewczęta - 25 m styl grzbietowy

1. Goleń Iga                                        SKALAR Lubartów                            23.95

2. Podleśna Oliwia                              SKALAR Lubartów                            24.38

3. Kapusta Aleksandra            UKS AQUA Ryki                               24.68

3. Madejek Hanna                              MEDUZA Poniatowa                          24.68

4. Szkutnicka Ilona                              MEDUZA Poniatowa                          25.54

5. Krajewska Maria                            MEDUZA Poniatowa                          26.60

6. Matyjaszczyk Zuzanna                     SP4 Lubartów                                     26.96

7. Wróblewska Oliwia             MEDUZA Poniatowa                          28.58

8. Wrona Wiktoria                               MEDUZA Poniatowa                          29.16

9. Wróblewska Olga                           MEDUZA Poniatowa                          29.97

10. Dudziak Milena                             MEDUZA Poniatowa                          31.64

11. Jędryszka Laura                            ORKA Lubartów                                34.91

12. Leszko Oliwia                               SKALAR Lubartów                            38.57

13. Krupa Aleksandra                         SP4 Lubartów                                     38.90

 

Konkurencja 8 - Rocznik 2006 chłopcy - 25 m styl grzbietowy

1. Opolski Łukasz        MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          20.57

2. Szczęch Kacper                              SKALAR Lubartów                            23.36

3. Białoszewski Karol                          SP3 Lubartów                                     23.99

4. Cholewa Aleks                                SKALAR Lubartów                            26.20

5. Dacka Jacek                                   MEDUZA Poniatowa                          26.29

6. Królikowski Miłosz             MEDUZA Poniatowa                          28.23

7. Rafalski Maksymilian                       SP3 Lubartów                                     35.09

8. Woźniak Paweł                               SP1 Lubartów                                     35.82

9. Góra Mateusz                                 ORKA Lubartów                                47.82

 

Konkurencja 9 - Rocznik 2005 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Panasiuk Natalia                              SP42 Lublin                                        45.81

2. Pyta Eliza                                        MEDUZA Poniatowa                          48.16

3. Wetoszka Alicja                              SKALAR Lubartów                            49.43

4. Szeląg Emilia                                   MEDUZA Poniatowa                          53.05

5. Wójcik Kinga                                  MEDUZA Poniatowa                          57.64

6. Bronisz Nicol                                  SP3 Lubartów                                     58.35

7. Oumedjebeur Maja                         UKS AQUA Ryki                               59.84

8. Bęben Ewa                                     MEDUZA Poniatowa                          1:02.41

9. Szczygieł Olga                                 ORKA Lubartów                                1:34.07

Dyskw. Gołębiowska Dorota               MEDUZA Poniatowa                          -

 

Konkurencja 10 - Rocznik 2005 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Cybul Bartłomiej                             SKALAR Lubartów                            46.20

2. Smyk Mateusz                                SKALAR Lubartów                            48.40

3. Kuc Sebastian                                 UKS AQUA Ryki                               50.33

4. Brzyski Bartosz                               SKALAR Lubartów                            51.88

5. Kowalski Hubert                             SKALAR Lubartów                            52.34

6. Motyka Maciej                               MEDUZA Poniatowa                          55.06

7. Kisiel Jakub                         SKALAR Lubartów                            56.37

8. Fiuk Filip                                         MEDUZA Poniatowa                          1:00.05

9. Dzierżak Wojciech                          MEDUZA Poniatowa                          1:03.34

10. Włoch Julian                                  SKALAR Lubartów                            1:06.00

11. Grytczuk Igor                                SKALAR Lubartów                            1:22.50

 

Konkurencja 11 - Rocznik 2004 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Czopek Katarzyna                          MEDUZA Poniatowa                          39.43

2. Borowiak Dagmara                         MEDUZA Poniatowa                          48.57

3. Polkowska Karolina                        SKALAR Lubartów                            52.52

4. Guz Julia                                         SKALAR Lubartów                            54.36

5. Kowalik Katarzyna                         SKALAR Lubartów                            57.82

6. Bylina Dagmara                               SKALAR Lubartów                            58.43

7. Zbiciak Aleksandra                          SKALAR Lubartów                            1:08.00

8. Kosik Kamila                                  ORKA Lubartów                                1:12.51

 

Konkurencja 12 - Rocznik 2004 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Lewtak Szymon                              OLIMPIA Lublin                                 41.08

2. Bąbol Szymon                                 SKALAR Lubartów                            45.54

3. Lichota Igor                         MEDUZA Poniatowa                          46.84

4. Świć Karol              MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          47.09

5. Czerwiński Jakub                            MEDUZA Poniatowa                          50.92

6. Lec Mateusz                                                                                              52.32

7. Dacko Kacper                                MEDUZA Poniatowa                          52.34

8. Rossa Patryk                                   SKALAR Lubartów                            1:08.89

 

Konkurencja 13 - Rocznik 2003 dziewczęta - 50 m styl grzbietowy

1. Gwóźdź Wiktoria                            SKALAR Lubartów                            49.81

2. Wojtaszko Patrycja                         MEDUZA Poniatowa                          51.69

3. Kądziela Martyna                            SKALAR Lubartów                            1:08.02

 

Konkurencja 14 - Rocznik 2003 chłopcy - 50 m styl grzbietowy

1. Kubak Bartłomiej                            UKS AQUA Ryki                               40.69

2. Musiatowicz Rafał    MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          41.74

3. Turski Szymon                                                                                           46.66

4. Nurzyński Oskar                             UKS AQUA Ryki                               49.94

5. Woś Paweł                                      MEDUZA Poniatowa                          50.91

6. Królikowski Jakub                          MEDUZA Poniatowa                          56.19

7. Wojnicki Michał                              MEDUZA Poniatowa                          59.79

 

Konkurencja 15 - Rocznik 2002-2000 dziewczęta - 100 m styl dowolny

1. Zarzycka Kaja                                MEDUZA Poniatowa                          1:19.36

2. Sosik Wioleta                                  MEDUZA Poniatowa                          1:20.79

3. Dacka Agata                                   MEDUZA Poniatowa                          1:21.67

4. Kapusta Anna                                 UKS AQUA Ryki                               1:25.89

5. Nurzyńska Wiktoria             UKS AQUA Ryki                               1:34.41

Dyskw. Bubnowicz Klaudia                 ORKA Lubartów                                -

 

Konkurencja 16 - Rocznik 2002-2000 chłopcy - 100 m styl dowolny

1. Matyjaszczyk Jakub            G1 Lubartów                                      1:16.54

2. Pasierbiewicz Dominik                     MEDUZA Poniatowa                          1:17.27

3. Bielecki Michał                                SKALAR Lubartów                            1:23.15

4. Grzegorczyk Jakub                          SKALAR Lubartów                            1:25.41

5. Dawidek Rafał                                SKALAR Lubartów                            1:30.08

6. Urban Jan                                       G Łucka                                              1:30.51

7. Grzeszczak Filip                              SKALAR Lubartów                            1:32.10

8. Włodarczyk Mateusz                                                                                 1:36.87

9. Szczepaniak Dominik                      SKALAR Lubartów                            1:45.17

 

Konkurencja 17 - Rocznik 2008 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Waśkowicz Milena                          SKALAR Lubartów                            22.67

2. Kuźma Hanna                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.62

3. Paśnik Wiktoria                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.14

4. Szczygielska Hanna             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.24

 

Konkurencja 18 - Rocznik 2008 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Kubik Kamil                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.50

2. Koziński Grzegorz                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      28.27

3. Brzyski Iwo                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.04

4. Kuc Adrian                                     UKS AQUA Ryki                               32.47

5. Marzec Oliwier                               SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        34.89

6. Kuźma Ksawery                             SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        36.93

7. Kostyła Igor                        SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      37.42

8. Mika Karol                                     SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        39.32

9. Szczepaniak Mateusz                      SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      40.25

10. Radomski Igor                              SP3 Lubartów (I klasa pływacka)        42.28

 

Konkurencja 19 - Rocznik 2007 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Wróblewska Kaja                           SKALAR Lubartów                            18.64

2. Pryjomska Alicja                             UKS AQUA Ryki                               24.37

3. Dzięsław Marcelina              MEDUZA Poniatowa                          24.60

4. Resztak Zuzanna                             MEDUZA Poniatowa                          25.52

5. Budka Zuzanna                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.78

6. Gajos Milena                                   SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      29.55

7. Turska Rozalia                                                                                           33.56

8. Rola Julia                                        MEDUZA Poniatowa                          45.10

9. Jabłońska Julia                                SP Łucka                                            1:05.69

 

Konkurencja 20 - Rocznik 2007 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Lewtak Jan                                     OLIMPIA Lublin                                 19.18

2. Urban Bartosz                                 SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      23.14

3. Kubak Michał                                 UKS AQUA Ryki                               23.43

4. Kisiel Jakub                         SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      24.51

5. Czarnecki Wiktor                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      24.55

6. Kędzierski Wiktor                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      26.19

7. Misztal Wojciech                             SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.01

8. Hunek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      27.52

9. Florek Mateusz                               SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.55

10. Hunek Kacper                              SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      30.89

11. Gruba Krzysztof                            SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      31.01

12. Youcefa Boukherrouba                  MEDUZA Poniatowa                          31.21

13. Szuba Krystian                              MEDUZA Poniatowa                          31.76

14. Czernichowski Mikołaj                  SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      32.35

15. Ulma Aleksander                           SP3 Lubartów (II klasa pływacka)      34.68

16. Greguła Alex                                 SP3 Lubartów                                     35.35

17. Łapiński Szymon                           MEDUZA Poniatowa                          39.65

18. Budzyński Szymon             ORKA Lubartów                                42.43

 

Konkurencja 21 - Rocznik 2006 dziewczęta - 25 m styl dowolny

1. Kapusta Aleksandra            UKS AQUA Ryki                               20.13

2. Goleń Iga                                        SKALAR Lubartów                            21.01

3. Matyjaszczyk Zuzanna                     SP4 Lubartów                                     22.56

4. Krajewska Maria                            MEDUZA Poniatowa                          23.72

5. Podleśna Oliwia                              SKALAR Lubartów                            23.84

6. Madejek Hanna                              MEDUZA Poniatowa                          24.62

7. Wróblewska Oliwia             MEDUZA Poniatowa                          26.91

8. Szkutnicka Ilona                              MEDUZA Poniatowa                          27.67

9. Wrona Wiktoria                               MEDUZA Poniatowa                          30.06

10. Wróblewska Olga                         MEDUZA Poniatowa                          31.62

11. Jędryszka Laura                            ORKA Lubartów                                33.09

12. Dudziak Milena                             MEDUZA Poniatowa                          33.73

13. Leszko Oliwia                               SKALAR Lubartów                            40.07

14. Krupa Aleksandra                         SP4 Lubartów                                     40.56

 

Konkurencja 22 - Rocznik 2006 chłopcy - 25 m styl dowolny

1. Opolski Łukasz        MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          17.33

2. Białoszewski Karol                          SP3 Lubartów                                     21.09

3. Cholewa Aleks                                SKALAR Lubartów                            22.90

4. Dacka Jacek                                   MEDUZA Poniatowa                          22.95

5. Rafalski Maksymilian                       SP3 Lubartów                                     25.69

6. Królikowski Miłosz             MEDUZA Poniatowa                          27.27

7. Szczęch Kacper                              SKALAR Lubartów                            36.66

8. Woźniak Paweł                               SP1 Lubartów                                     40.29

9. Góra Mateusz                                 MEDUZA Poniatowa                          42.05

 

Konkurencja 23 - Rocznik 2005 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Panasiuk Natalia                              SP42 Lublin                                        39.87

2. Wetoszka Alicja                              SKALAR Lubartów                            43.30

3. Pyta Eliza                                        MEDUZA Poniatowa                          44.72

4. Szeląg Emilia                                   MEDUZA Poniatowa                          51.69

5. Wójcik Kinga                                  MEDUZA Poniatowa                          53.40

6. Oumedjebeur Maja                         UKS AQUA Ryki                               54.74

7. Bęben Ewa                                     MEDUZA Poniatowa                          58.26

8. Gołębiowska Dorota                       MEDUZA Poniatowa                          1:00.31

9. Szczygieł Olga                                 ORKA Lubartów                                1:36.38

 

Konkurencja 24 - Rocznik 2005 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Cybul Bartłomiej                             SKALAR Lubartów                            41.34

2. Smyk Mateusz                                SKALAR Lubartów                            45.50

3. Kuc Sebastian                                 UKS AQUA Ryki                               45.66

4. Kowalski Hubert                             SKALAR Lubartów                            45.94

5. Kisiel Jakub                         SKALAR Lubartów                            48.65

6. Brzyski Bartosz                               SKALAR Lubartów                            49.50

7. Dzierżak Wojciech                          MEDUZA Poniatowa                          51.05

8. Motyka Maciej                               MEDUZA Poniatowa                          55.10

9. Grytczuk Igor                                  SKALAR Lubartów                            1:03.95

10. Fiuk Filip                                       MEDUZA Poniatowa                          1:05.49

 

Konkurencja 25 - Rocznik 2004 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Czopek Katarzyna                          MEDUZA Poniatowa                          36.65

2. Borowiak Dagmara                         MEDUZA Poniatowa                          42.77

3. Polkowska Karolina                        SKALAR Lubartów                            46.81

4. Guz Julia                                         SKALAR Lubartów                            57.01

5. Zbiciak Aleksandra                          SKALAR Lubartów                            1:04.23

6. Kowalik Katarzyna                         SKALAR Lubartów                            1:04.91

Dyskw. Bylina Dagmara                      SKALAR Lubartów                            -

 

Konkurencja 26 - Rocznik 2004 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Lewtak Szymon                              OLIMPIA Lublin                                 34.42

2. Świć Karol              MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski          37.38

3. Bąbol Szymon                                 SKALAR Lubartów                            38.91

4. Dacko Kacper                                MEDUZA Poniatowa                          39.44

5. Czerwiński Jakub                            MEDUZA Poniatowa                          44.64

6. Lec Mateusz                                                                                              49.58

7. Lichota Igor                         MEDUZA Poniatowa                          54.17

 

Konkurencja 27 - Rocznik 2003 dziewczęta - 50 m styl dowolny

1. Gwóźdź Wiktoria                            SKALAR Lubartów                            44.51

2. Bobikowska Weronika                    SP3 Lubartów                                     48.68

3. Wojtaszko Patrycja                         MEDUZA Poniatowa                          54.26

Dyskw. Kądziela Martyna                   SKALAR Lubartów                            -

 

Konkurencja 28 - Rocznik 2003 chłopcy - 50 m styl dowolny

1. Kubak Bartłomiej                            UKS AQUA Ryki                               33.23

2. Musiatowicz Rafał    MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski         35.98

3. Wojnicki Michał                              MEDUZA Poniatowa                          38.88

4. Woś Paweł                                      MEDUZA Poniatowa                          41.51

5. Nurzyński Oskar                             UKS AQUA Ryki                               43.44

6. Budzyński Krzysztof                        ORKA Lubartów                                44.18

7. Pryjomski Szymon                           UKS AQUA Ryki                               48.45

8. Turski Szymon                                                                                           57.97

9. Falkowski Marek                            UKS AQUA Ryki                               58.06

 

Klasyfikacja medalowa

Miejsce

Klub/szkoła

Złote medale

Srebrne medale

Brązowe medale

Razem

1

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR

9

8

8

25

2

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

5

9

6

20

3

MEDUZA Poniatowa

3

7

9

19

4

UKS AQUA Ryki

3

1

4

8

5

OLIMPIA Lublin

3

-

-

3

6

MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski

2

3

-

5

7

Szkoła Podstawowa Nr 42 w Lublinie

2

-

-

2

8

Gimnazjum Nr 1 w Lubartowie

1

-

-

1

9

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

-

-

1

1

10

Niezrzeszeni

-

-

1

1

(klasyfikacja wg. zdobytych złotych medali)

Nurzyński Oskar                             UKS AQUA Ryki                               43.44

6. Budzyński Krzysztof                        ORKA Lubartów                                44.18

7. Pryjomski Szymon                           UKS AQUA Ryki                               48.45

8. Turski Szymon                                                                                           57.97

9. Falkowski Marek                            UKS AQUA Ryki                               58.06

 

Klasyfikacja medalowa

Miejsce

Klub/szkoła

Złote medale

Srebrne medale

Brązowe medale

Razem

1

Lubartowski Klub Pływacki SKALAR

9

8

8

25

2

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Lubartowie

5

9

6

20

3

MEDUZA Poniatowa

3

7

9

19

4

UKS AQUA Ryki

3

1

4

8

5

OLIMPIA Lublin

3

-

-

3

6

MULKS TECHNIK-ORION Radzyń Podlaski

2

3

-

5

7

Szkoła Podstawowa Nr 42 w Lublinie

2

-

-

2

8

Gimnazjum Nr 1 w Lubartowie

1

-

-

1

9

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

-

-

1

1

10

Niezrzeszeni

-

-

1

1

(klasyfikacja wg. zdobytych złotych medali)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE